2737
2739

دخترم بعد از تولد تا ۱۸روزگی شیرخشک نان اوپتی پرو خورد بعدش چون نفخ داشت دکترش ببلاک کامفورت تجویز کرد تا سه ماه همین بود بعد یبوست شد و بی قرار 

ببلاک کامفورت گیر نیومد نان کامفورت براش خریدم دو روز دادم یه بار دفعش خلطی بود ولی خیلی 

بردم دکتر آزمایش مدفوع ازش گرفتن خداروشکر خون ندیدن سالم بود 

ولی چون صورتش میخارونه مخصوصا موقع خواب و زیر پوشکش گاهی اوقات جوش قرمز در میاد دکتر براش اپتامیل پپتی تجویز کرد 

خودمم سابقه خانوادگی آلرژی به گردوخاک و بوی ادویه دارم 

الان شیرش تموم شد هیچ مدل رژیمی گیر نیومد از مجبوری اپتامیل ساده دادم دفعش خلطی شد ببلاک اچ ا گیر آوردم با این تو دفعش تکه های سیاه بود و از دیروز که میدم چشش گوشه داخلی سفیده قرمز شده 

وخیای بی قراری من چکارکنم 

صدرصد دخترم حساسیت به پروتئین گاوی داره یا نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیر خودتو نمیخوره؟ 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2731

دوست من بچه اش به پروتئین گاوی حساسیت داشت اینجوری بود که روی صورت و دست و پای  بچه جوش چرکی میزد. خودش هم به هیچی آلرژی نداشت.

اینکه بچه حساسیت داره یا نه رو دکتر باید بگه . فقط چرا انقدر مارک و مدل شیر خشک بچه رو تغییر میدی؟معده بچه اذیت میشه. ببرش یه دکتر خوب (متخصص اطفال یا متخصص تغذیه ی اطفال) اولا مطمئن بشو که حساسیت داره یا نه . بعد مارک شیر خشک رو از دکتر بپرس . نهایتا دو مارک مختلف بهش شیر بده . 

همه ی این داستان ها وقتی بچه به غذاخوردن بیوفته تموم میشه ان شاالله 

پسر من حساسیت به پروتئین گاوی داشت، صورتش و کمرش اگزما میزد دونه دونه ها قرمز و شدید میخاروند 

شامپو مخصوص براش نوشت دکتر، کرم و پماد چند نوع نوشت، ولی اخرش خودم تا یک سالگی رژیم سختی گرفتم تا خوب شد، چون شیر خشکم نمیخورد 

گوشت گاوی، لبنیات گاوی، بسکوییت کیک و شیرینی، هر چیزی که توش شیر خشک و شیر گاوی داشت نمیخوردم، به محض این که یکم میخوردم بچه اگزما میزد 

دکتر گفت ادویه به غذاهات نزن آجیل نخور اوووه خیلی سخت بود تا یک سال که خوب شد

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2740
دوست من بچه اش به پروتئین گاوی حساسیت داشت اینجوری بود که روی صورت و دست و پای  بچه جوش چرکی می ...

اخ شیر گیر نمیاد

نه دخترم اصلا جوش نمیزنه فقط زیر پوشکش پماد بزنم میره

نه فقط شیر خشک 

نان آچ آ و آپتامیل اچ آ مال حساسیته، اینام امتحان کن