2737
2739
عنوان

کیا خونشون موش اومده ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 961 بازدید | 90 پست
باید بگم بره بخره  اینکه اتاق شلوغه و رختخواب و کمد و تخت و اسباب بازی بنظرت دلیل میشه بره ...

برای خونه کردنش نمی‌دونم ولی از اون دونه ها بریزی صد در صد هرجا باشن میمیرن اگر حرفاتو گوش کنند خلوت کنن خوبه اصلا خلوت کنین پیداش کنین شوهرت بزنه بکشه بالاخره بازم خودشو نشون میده . من خونه مامانم اینا حیاطشون دیوار آجری سوراخ سوراخ بود از این اجرای سوراخی اونجا زیاد بودن از همین مرگ موشا ریختم خیلی وقته ندیدن مامانم اینا.. 

وای الان از آشپزخونه از دیشب یه صداهایی میاد میترسم موش باشع دوروز خونه نبودم میترسم شوهرم موش راه داده باشه درو هی باز میزارع

ای وای شوهرمم همینو میگه  من فک کردم مسخره بازی میکنه اونم میگه پدر مادرشم هست بچه گذاشتن&nbs ...

خونه رو کامل تمیز کنید..هیچ خوراکی برا خوردن پیدا نکنن تا برن سمت چسب موش..اگه خونتون سوراخی چیزی به بیرون داره ببندین..فقط دستتون رو چسب موش نخوره  بوی دستو میفهمن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خونه رو کامل تمیز کنید..هیچ خوراکی برا خوردن پیدا نکنن تا برن سمت چسب موش..اگه خونتون سوراخی چیزی به ...

عه چسب موشو که با دست گذاشت بابام 

فقط خوراکی های روشو با دستکش گذاشت

پس بی فایده س اونا 

باید چند تا دیگه بخره

ای وای خدا نکنه  خیییییییییلی وحشتناکه

وای دختر یادم میاد خندم میگیره خونه مادرم بودم داییمم خونمون با مامان بابام تو حال خواب بودن من تو اتاق بعد رفتم دستشویی برگشتم سمت اتاقم دیدم موشه سریع رفت اونور تو اتاقم جیغ کشیدم تو تاریکی چند بار بلند بلند مامانمو داییم زهر ترک شده بودن هیچی باز چون از اتاقم ب دستشویی راه داشت میخواستم برم دستشویی ترسیدم تو دستشویی رفته باشه رفتم حموم جیش کنم خخخ بعد یهو از پشت سبد دراومد رفت دوباره جیغ کشیدم حالا نمیتونستم بگم رفتم حموم دسشویی کردم 😂😂 اصلا یه مکافاتی بود 

وای دختر یادم میاد خندم میگیره خونه مادرم بودم داییمم خونمون با مامان بابام تو حال خواب بودن من تو ا ...

😁😁😁😁

خیلی هم فرضه لعنتی😭😭😭

من الان نمیدونم از کجا بفهمم چندتا هستن 😞😞😞

چون به فاصله ی نیم ساعت هم صدا از آشپزخانه اومد هم اتاق 

اتاق درش بسته بود ولی پنجره ش شیشه نداره

نمیدونم دوتان 

چندتان 

یا همون یکیه

.فعلا که خونه رو مصادره کردن مارو بیرون 😭😭

کسی خونه نیس من لباسامو ریختم تو چمدون اومدم خونه بابامم دو روزه شوهرم فقط برا خاب میره خونه ب ...

منم فکر کردم یدونس ولی دوتا بچدن از تو حیاط اومدن یه هفته درگیربودم

به حکمتش دل بسپار(خدا)
2740
اوووو یه ماه 😭😭😭😭 من تا پیدا نشه برنمیگردم خونه  دارم میمیرم 😭انقدم سختمه بشدت ...

فک نکنم چندتاباشن 

نه نخورده بود فقط فضله هاش خیلیییی زیادبود کل خونه روزیرروروکردیم اما برای ما خیلی گنده نبود کوچیک بود 

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

وای منم فضله موش دیدم رو قالیا ..در اتاق هی باز بود فک کنم اومده و رفته چون شبا سر صدایی ازش نیس قبلا ک میکمد سرصداش میومد ..تله هم گذاشتم چسبی دستم نزد بهشون ..حالا شایدم بدم سم پاشی کنن خونرو خیالم راحت شه هرچند خبری ازش نیس 

فلفل سیاه موشو فراری میده من کل خونه رو پودر فلفل سیاه ریختم فرار کرد رف

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺

وای ما یه بار اومد با داداشم عین پت و مت افتاده بودیم دنبالش من جیغ میزدم اوون با جارو میزد تو سر موشه من میزدم تو سر اون اصن یه فیلمی بود ولی اخرش موفق شدیم بگیریمش😎😂

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم