2733
2739
عنوان

تنبلی تخمدان و سنگ کلیه خانما بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 29 پست
کی بهت اطلاعات اشتباه داده؟؟؟ برای تنبلی تخمدان باید ورزش کرد و وزن کم کرد اونوقت به شما گفتن انجام ...

نمیدونم والا میگن فقط یوگا این چیزا خوبه که با اینا من سنگم نمیوفته

طناب زدن هم جزو ورزش سنگین میشه ؟

فکر نکنم واسه سنگ کلیه هم خوبه

بعدش من یه جا خونده بودم از پله بالا پایین بری هم خوبه

اقایون درخواست ندن                میدونی چیه حالم خوبه اما تو یه حالت خنثی به سر میبرم نه خوشحالم؛نه ناراحت، افسرده هم نیستم اما دلم گرفته و کلافه ام، نمیدونم به کی یا چی فک کنم تا آروم بشم، حتی نمیتونم حالمو توضیح بدم، خنثی ام اما به اندازه ی تموم دنیا فکرم درگیره..! من حالِ این روزامو دوس ندارم.‌‌.. ولی به قول شایع... یه روز بدون اینکه به کسی بگم‌میرم میرم جایی ک بودنم کسیو اذیت نکنه؛ کسی سردرفتار نکنه،کسی طعنه نزنه،تیکه نندازه... میرم‌جایی ک هیچکس نگاهاش اذیتم نکنه...! اون روز،روزیه ک میخوام تنها بمونم تنهای تنها🙃️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای این چه مقایسه ای خب بدن سالم میخوام من 😐😂

اولویت‌میدونی چیه😊😊😊

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2731
اره دقیقا همین فعالیتا خیلی کمک میکنه

اره

اقایون درخواست ندن                میدونی چیه حالم خوبه اما تو یه حالت خنثی به سر میبرم نه خوشحالم؛نه ناراحت، افسرده هم نیستم اما دلم گرفته و کلافه ام، نمیدونم به کی یا چی فک کنم تا آروم بشم، حتی نمیتونم حالمو توضیح بدم، خنثی ام اما به اندازه ی تموم دنیا فکرم درگیره..! من حالِ این روزامو دوس ندارم.‌‌.. ولی به قول شایع... یه روز بدون اینکه به کسی بگم‌میرم میرم جایی ک بودنم کسیو اذیت نکنه؛ کسی سردرفتار نکنه،کسی طعنه نزنه،تیکه نندازه... میرم‌جایی ک هیچکس نگاهاش اذیتم نکنه...! اون روز،روزیه ک میخوام تنها بمونم تنهای تنها🙃️
میشه لطفا دستور دکترت به منم بگی اجرا کنم 

یادم نیس درست ، واسه یکسال پیشه 

به قرص ادار آور بود که اسمش یادم نیس🤦🏻‍♀️ با یه قرص پروستات روزی یکی میخوردم

جواب سونو رو ببر متخصص اورولوژی بهت دارو با توجه به شرایطتت میده.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2740

کلا ی سری غذاها زمانی ک سنگ کلیه داری نباید مصرف کنی

قندوشکر حذف_گوشت قرمز_موادی ک نشاسته دارن مثل ماکارانی لازانیا_تخم مرغ آپز_سیب زمینی_غذاهای سرخ کردنی_لبنیات اینارو نباید بخوری

وهمین نخوردن این ها ب تنبلی هم کمک میکنه وتقریبا میشه اصلاح سبک زندگی

یه‌شبایی تو زندگی آدمیزاد هست که بعد از ساعت‌ها فکر و خیال و به خودش میاد و می‌بینه روحش از اعماق وجود داره گریه می‌کنه ولی از چشماش هیچ اشکی نمیاد . !

خوردن اینا : هندوانه رو با پوست تمیز بشور و با دارچین بزار بپزه، پوره کن بخور و دراز بکش نیم ساعت، ترب سیاه، عرقیات مثل خارخاسک، خارشتر، گزنه، کاسنی و شاتره ترکیب شده. قطره سنکل، ترکیب عسل و سیاهدونه(بهش میگن دوسین). اینا عالیه 

مایعات فراوان بخور. 

حتما هر یکساعت یه رب طناب بزن یا حرکت پروانه 

شما برای کلیه حدود یه هفته حدودا اینکار و میکنی واسه دفع. ورزش های تنبلی تخمدان یه روتین کلی و طولانی میخواد که کل سال ورزشی مثل یوگا کار کنی.

10 روز ورزش سنگین و طناب زدن برای سنگ کلیه شما هرگز باعث تشدید تنبلی نمیشه. 

تنها درصورتی ورزش سنگین برای شما ممنوعیت داره که تخمدان کیست بزرگ داشته باشه یا پراز کیست باشه که خطر آسیب به تخمدان باشه. وگرنه همیشه با تنبلی، شما تخمدان پرکیست یا کیست بزرگ ندارین. من تنبلی تخمدان داشتم، با همین کارایی ک نوشتم 2 تا سنگ بزرگ دفع کردم. 

خوردن اینا : هندوانه رو با پوست تمیز بشور و با دارچین بزار بپزه، پوره کن بخور و دراز بکش نیم ساعت، ت ...

اون عرقایی که گفتی از هر کدوم یه لیتر بخرم بعد ترکیبش کنم تو یه لیوان و بخورم ؟؟