2733
2734
عنوان

تجربه من از ۳ روز یخ تراپی+ادامه بدیم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 36 پست
من با اینکار چنان سردردی گرفتم تمام سینوسهام چرکی شد

شاید سینوس هاتونم حساس بودن نه؟

و اینکه من کلا با سرما و اب سرد اوکیم

تا الان مشکلی ایجاد نشده برام

ولی تخصصی ندارم عزیزم

شاید شما درست میگین

چند تا از تاپیکا مال خودم نبوده❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید بعدشم صورتمو خشک میکنم و اینکه من کلا سرمارو دوست دارم مستعد یه سری سردرد ها هم هستم ولی با ...

اگ سردرد هم میگیری ک بدتر اصلا ادامه نده

ی جور دیگه انجام بده مثلا ی تیکه یخ رو فقط روی گونه هات و اینا بکش

کاربری دونفره رها و ماهور❤️
نمیدونم راستش من از تجربه سه روز گفتم و تجربه شخصیم شاید حق با شما باشه من خودم مستعد سردرد و این ...

طولانی مدت نشون میده اگر میخوای پوستت جوان سفید و روشن بشه و جوشای،سر سیاه بره صابون سنگ نمک بزن صورتت برای پف زیر چشم نمک کم بخور ب وقت و خوب بخواب بخواب و قاشق سرد روی پف بزار و بردار

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
2731
حداقل با یخ گونت و ماساژ بده این طوری که کل صورتت و ببری داخل اب یخ اصلا خوب نیست برا سینوزیت اینا

تا جایی که مطالعه داشتم تماس و مالیدن مستقیم یخ به پوست خوب نیست

برای منم خودب نبوده

انگار پوستمو سرما زده میکرد و میسوزوند عزیزدلم

وای من سینوسام جیغ میکشن این حرکتو بزنم... 

اره

من به هوای سرد و اب سرد حساس نیستم قشنگم

شاید بخاطر همین باشه که حس خیلی خوبی بهم میده

تا جایی که مطالعه داشتم تماس و مالیدن مستقیم یخ به پوست خوب نیست برای منم خودب نبوده انگار پوستمو ...

اره خوب معلومه که نباید مستقیم زد داخل پارچه تمیز بزارید یا دوتا پلاستیک 

2738
اسکراب میدونی باید چند وقت یبار انجام داد؟یه کرم اسکراب گرفتم بسکه پوستم چربه و همیشه خدا یه حالت چس ...

عزیزم من تخصصی ندارم ولی بنظرم باید محصولات مربوط به پوستای چرب رو بخری

اینطوری پی اچ پوستتو اون شوینده بهتر میکنه و به پوستت حس بهتری میده

میتونی اسکراب های طبیعی هم درست کنی

من یه بار برای لب درست کرده بودم باحال بود

عزیزم من تخصصی ندارم ولی بنظرم باید محصولات مربوط به پوستای چرب رو بخری اینطوری پی اچ پوستتو اون شو ...

اره ایناکه دارم همه براپوسته چربه ولی حس خوبی ندارم

گاهی دلم میخواد یه لایه پوستم بکنم کلا

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
اگ سردرد هم میگیری ک بدتر اصلا ادامه نده ی جور دیگه انجام بده مثلا ی تیکه یخ رو فقط روی گونه هات و ...

نه عزیزم تا الان هیچ مشکلی نداشتم

حس بهتری هم بهم داده

این روش پوستو یجورایی با سرما میسوزونه

با پوست من سازگار نبود

من یه مقدار پوستم حساسه

و هر روشی شاید براش مناسب نباشه

مرسی قشنگم

نه عزیزم تا الان هیچ مشکلی نداشتم حس بهتری هم بهم داده این روش پوستو یجورایی با سرما میسوزونه با ...

هرجور میدونی وای به عنوان کسی ک تجربه دارم برای پوست و مو گفتم فقط

کاربری دونفره رها و ماهور❤️
طولانی مدت نشون میده اگر میخوای پوستت جوان سفید و روشن بشه و جوشای،سر سیاه بره صابون سنگ نمک بزن صور ...

زیاد پف صورت ندارم ولی وقتایی که بیدار میشم پف میکنه صورتم و دلیلشو میدونم تقریبا

صابون سنگ نمک نشنیده بودم

چه جالب

اره ایناکه دارم همه براپوسته چربه ولی حس خوبی ندارم گاهی دلم میخواد یه لایه پوستم بکنم کلا

اگه خیلی چربه میتونی از متخصص کمک بگیری

من پوستم معمولیه انگار

نه خیلی چرب نه خیلی خشک

تجربه ای ندارم راستش

2706