2733
2734
عنوان

چیکار کنم رفیقم ترک کنه

145 بازدید | 19 پست

من یه دختر ۱۵ ساله ام متوجه شدم رفیقم یه سال ازم بچه تره سیگار می‌کشه قبلا می اینکه فقط تو سفر اونم دو سه تا نخ می‌کشیده ولی الان داره هفته ایی سه چهار تا نخ می‌کشه به تنها کسیم گفته فعلا منم چون می‌دونه از تو رفیقاش من خیلیییی مخالفم بهم گفته خودشم دلش میخواد بیخیالش شه ولی میگه با حرفو این چیزا بیخیالش نمیشم یکی باید با زور جلومو بگیره،، و خب یه خواهر داره تو کلاس ما اون خیلییییی بچه عاقل به قول من فهمیده و باشعوره خیلی خانومانس همه ام میگن ولی خو این رفیقم اصلا اینجوری نیس حتی با اینکه دختره تماممم تمایلاتش علاقه هاش پسرونه اس من واقعا دلم نمی‌خواهد اینجوری بشه چون خیلیییییی برام ارزش داره هر جوریم حرف گوش نمیکنه الان به نظرتون عاقلانه ترین راه چیه آبجیشم که میگم اصلا نمیدونه...؟

بنظرم‌شما‌رفیقتون‌رو‌ترک‌کنید بهتر

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا این بچه سالا یه زبون ما‌ قیر گودوخ فکر میکنن سیگار بکشن خیلی خفن و فاز بالا و گنگ دیده میشن؟۱۴ساله هنوز اندازه چسه بعد میگه نمیتونم ترک کنم 😒

...What the fu                                                      

و‌اینکه رفیقتون فیلم پ و رن  که نمیبینه؟

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2738
نه اصلا

از کجا مطمئنی

سه حالت داره

یا ترنس

یا بخاطر رفتار خانواده محیط

یا دیدن فیلم

رفتار پسرونه داره

بنظرم‌شما‌رفیقتون‌رو‌ترک‌کنید بهتر

من اصلا آدمی نیستم الان ازش تاثیر بگیرم فقط دلم میخواد کمکش کنم انگار الان خواهر خودم اینجوری شده اصلااااا نمیتونم بیخیالش شم چون رفیقم خیلیییی برام مهمه و خو می‌دونم هنوز اولاشه می‌تونه بیخیالش شه فقط چون یکم لجبازه نمیدونم باید چه راهی در نظر بگیرم

من اصلا آدمی نیستم الان ازش تاثیر بگیرم فقط دلم میخواد کمکش کنم انگار الان خواهر خودم اینجوری شده اص ...

مام‌ی زمانی اینجوری بودیم

نکن خواهر من

خیری تو‌‌دوستت نیست تماما شر

انرژیتو صرف زندگی خودت‌کن

روحیه ایثارگریتو بزار برای خودددت

از کجا مطمئنی سه حالت داره ت ر ن سه یا بخاطر رفتار خانواده محیط یا دیدن فیلم رفتار پسرونه ...

نه رفتارش خیلی پسرونس آره ولی اصلا قبلا ام ازش پرسیدم رفتارشم دستمه از این چیزا حالش بهم میخوره ولی خو رفتارش آره خیلی پسرونس

مام‌ی زمانی اینجوری بودیم نکن خواهر من خیری تو‌‌دوستت نیست تماما شر انرژیتو صرف زندگی خودت‌کن رو ...

یه چی دیگه ام هس این رفیقم باباشو تو بچگی از دست داده خیلی بچه بوده حدود پنج شیش سال پیشم مامانش ازدواج کرده الانم با مامانش اینا زندگی میکنن کلا دوتا دخترن شوهر مامانشونم خیلی باهاشون خوبه خانواده اشونو میشناسیم باهم قوم خویشیم خانواده خیلی متشخصین محجبه ان اکثرا اگه  بدونن قطعا جلوشو میگیرن