2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چالش عکس کودک😍

شماره80

https://rubika.ir/joinc/CEFAAHHH0YHXCOEMLODGYQMJUZKCVNRF

بیشترین لایک350به بالا😍

نفر اول300تومن

نفر دوم 200تومن

و نفر سوم 100تومن 

مهلت چالش تا 30ام⚘️🌹

عکس فرزندتو به این آیدی بفرس

@toran_gz

2740

من نه باردار بودم نه بچه دار

زمینی رفتم واقعا له و داغون  شدم

حالا کاروان های دیگه رو نمیدونم مال ما که خیلی بد بود

صندلی‌ها افتضاح هتل افتضاح وسیله ایاب ذهاب هتل تا حرم کلا نداشتن

وایضا بستگی به تاب و توان خودت داره اگه زرنگ باشی از پیش برمیای

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
کی برم پس؟ هوایی گرونه😭😭😭😭

صبر کن حداقل ۳ سالشه خیلی اذیت میشه 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
کی برم پس؟ هوایی گرونه😭😭😭😭

تحقیق کن یه کاروان خوب گیر بیار برو

اونم تو فصلی که هوا معتدله

هتل که میخام ببرن چک کن بزن تو نت ببین چطور جاییه

مارو کثیف ترین هتل ممکن بردن.

ملافه ها خونی،سرد،غذای افتضاح،اتاق ها مثل قبر کوچیک،سرویس کثیف

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

خیلییی ها با بچه کوچیک میرن

خودمان هم میخابم بریم 

ولی میگم چک کن اگه اتوبوس و هتل ها خوب باشه دیگه مشکل خاصی نیس مثل مشهد رفتنه