2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم ب همه میگه بی کلاس بی لول

| مشاهده متن کامل بحث + 3438 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین که کاری نکنی و برات مهم نباشه اون خودش میسوزه

اما ری اکشن نشون بدی میگه تو دلش به هدفم رسیدم

رفت و امدتم کمتر کن یا فقط با شوهرت برو اونجا تنها بری همینجوره

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
2731

ایشون نیومانی هستن و اصالتی در رفتارشون نیست و همینطور پوشش که به مامربوط نیست این هیچی و بهشون اهمیت ندید زیاد خودتونو درگیر کارهاش نکنید

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
اون احساس کم بود میکنه جلوی تو که این رفتارو داره احساس میکنه تو ازش سری و میخواد خودشو جوری نشون بد ...

ریز رفتاراش اینان 

زنگ میزنه ب همه دوستاش و میخنده 

لهجه رو میکشه ک مثلا من باکلاس میحرفم

و باباش سر مامانش هوو اورده اون میگه خانمه باکلاسه😑

2740
ک چی الان

وقتی می‌آید و ادعا میکنید از کسی بهترید،یعنی خاکی نیستید بلکه تظاهر میکنید خاکی هستید.

اون تحصیلات والاتر حداقل فایده اش باید این می بود که ادبیات شما و دغدغه شما "چیکار کنم بسوزه"نباشه. 

نظر ادما رو راجب خودت نمیتونی تغییر بدی،هر کاری هم کنی بیشتر باهات لج می‌کنند و داستان خاله زنک تر میشه.

من دانش آموزم و اصلا قصد ندارم الان بگم بیشتر میدونم.

ولی حرفای شما قدری متناقض بود.

اگر شما،پس زمینه ذهنتون اینطور باشه که اون دختر داره به من فخر فروشی میکنه و پز میده و میخواد منو تحقیر کنه چون مثل اون نیستم....بخاطر نوع نگاه شما به اونه.

شاید هیچ وقت به بی محلی کردن به شما فکر نکرده ولی شما چون تصورتون راجب ادمای شبیه به اون همچین چیزی بوده،کوچک ترین رفتار اون مهر تاییدی میشه به روی تصور شما از اون.

اگه الان برید یقه اش رو بگیرید بگید چرا اینطوری رفتار میکنی میگه کی با تو کار داره اخه،چرا تلقین میکنی به خودت،این چه حرفایی هست

عزیزم شوهر کردن واسه من افتخار نیس .داریم روانشناسی شخصیت میکنیم .باید قبول کنیم واسه بعضیا نقطه ضعف ...

درسته

ولی از کجا معلوم اون شخص واسش نقطه ضعفه شاید از زندا اشش خوشش نمیاد

چ جالب تاحالا نشنیده بودم🤔

چیو

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
وقتی می‌آید و ادعا میکنید از کسی بهترید،یعنی خاکی نیستید بلکه تظاهر میکنید خاکی هستید. اون تحصیلات ...

من از قبل میشناسمش و ب رفتارشم واقفم 

و میدونم رفتارای الانش عمدیه

2706