2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهرستانیم بخای خودت سزارین شی ۱۵میلیون دولتی خودم چون سابقه سزارین داشتم ۳ تابرداشت ۸ ماه پیش

دولتی رفتید برا سزارین از بخیه و اینا راضی بودید؟

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2728
آهان فکر کردم تهران اینهمه شده ظاهرا تهران ازهمه جا گرونتره

خیلی فرقی نداره 

والا من اصلا فکر دیزایینو اینا نبودم الان شما گفتی فکرشو کردم هههه

من دکتر برام مهم بود

انصافا هم متخصص بیهوشیش عالی بود همه از درد کمر بعد از بیحسی مینالن برا من اصلا با اینکه سز دومم بود 

خدایا خودت حافظ نی نیم باش الهی آمین
خیلی فرقی نداره  والا من اصلا فکر دیزایینو اینا نبودم الان شما گفتی فکرشو کردم هههه من دکتر ب ...

منم دکترمهم تره هردکتری وبیمارستانی نمیرم سراولی رفتم اورژانسی سزشدم هنوزم عوارضشومیبینم چه برسه به الان که سومیه به اتاق خصوصیم نمیتونم فکرکنم بااینکه بیمه تکمیلی داریم ولی اونم سقف داره بعداطرافمون بیمارستان دولتیامون خوب نیستن میرم خصوصی، دکترمم کلا خصوصیه نزدیک خونمونم هست کارشم حرف نداره واقعا

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
2738
منم دکترمهم تره هردکتری وبیمارستانی نمیرم سراولی رفتم اورژانسی سزشدم هنوزم عوارضشومیبینم چه برسه به ...

خوب کاری میکنی 

آخه دیزایین اینا گفتی فکردم ظاهر برات مهمه 

دکتر من بازنشسته شد بیمارستان دولتی نمیره 

همسرمم گفت هزینه مهم نیست 

یک عمر گرفتارت نکنه 

خدایا خودت حافظ نی نیم باش الهی آمین
خوب کاری میکنی  آخه دیزایین اینا گفتی فکردم ظاهر برات مهمه  دکتر من بازنشسته شد بیمارستا ...

نه چون گفتین اتاق خصوصی اینا بود گفتم چقدارزون شده که گفتین همدان بوده،نه واقعا به این چیزااهمیت نمیدم دکترخودم ازبعدکرونا سزارین نمیکنه ماه آخر باید دنبال یه دکتردیگه بگردیم خودش معرفی میکنه ها ولی من خودم انتخاب کردم گفتم جای دورنمیرم فلان دکترچطوره کلی تعریفشوکرد که خیلی سابقه داره وکارش حرف نداره واقعاهم همینطوربود مثل یک مادربالاسرم بود بعد عمل اومده بود هی نوازشم میکرد توصیه هارو میکرد بهم که بعدش چکارکنم سراینم باز براعمل میرم پیش اون 

خوب کاری میکنی  آخه دیزایین اینا گفتی فکردم ظاهر برات مهمه  دکتر من بازنشسته شد بیمارستا ...

سربچه دومم اومدن برا فیلمبرداری گفتم خداخیرت بده من نمیخوام حتی به شوهرمم نگفتم میگفتمم مخالفت میکرد چون واقعا از این ادا اطوارا خوشمون نمیاد جفتمونم 

عزیزم اسم دکتر بیهوشیتون رو میگید؟

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ