2733
2739
عنوان

متوجه شدید آمار تولد نوزاد پسر چقدر زیاد شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2964 بازدید | 134 پست
دوتاشون خوبن اگه خوب تربیت بشن. ولی ی کوچولو موافقم.دختر واقعا نعمت بزرگیه.چراغ خونس

بله هردو سالم و صالح باشن

اما شما ببین زنای بی دختر تو سنین میانسالی چقد افسرده پ سرد و بی روحن

ولی مامان های دختر دار چقد شاد و پر انرژیو....

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اخه سقط جنین دوازده هفته به این آسونی ها نیست ،کورتاژ باید بشه که اونم چرخ میشه ،دیگه اجزایی نمیمونه ...

نه همیش

ه کورتاژ نیس یکم دیگه صب کنن با آمپول و انقباض

ات دفع میشه

دوستم ان تی داد بچه ش سندروم بود امنیوسنتز سلفری همه مشکل داشت

با امپول فشار سقط کرد گفت همون لحظه تکون میخورذ

چون کورتاژ دیواره رحم نازک میکنخ و تو بارداری بعدی مشکل میخورن اینکاارو نمیکنن مگر در صورت اجبار و موندن بقایا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
اخه سقط جنین دوازده هفته به این آسونی ها نیست ،کورتاژ باید بشه که اونم چرخ میشه ،دیگه اجزایی نمیمونه ...

نه کورتاژ نمیشد کرد چون بچه سالم بود منظورم خیلی تحرک داشتن و چیزای سقط آور خوردن بود

هر که خود داند و خدای دلش ، که چه دردیست در کجای دلش .... 

تو فامیل ماهم اکثرا پسرن بچه خودمم پسره 😂ولی تو بیمارستان فقط عشق من پسر بود بقیع نی نی ها دخمل بودن

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
از دخترمتنفرن  رژیم پسرزایی همه کار کردن بعدشم که دختر شد هرکاری کردن سقط شه ولی موند

خداروشکر که ددختر شد و موند پسر میشد دختر بزرگشون رو بدبخت میکردن اینقد فرق میذاشتن

گ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
آره کلا غذاهای ناسالم بخورن فست فود و کنسرو چیپس و پفک     من به عنوان مادر دو پسر و عاشق ...

من بچه اولمو دختر میخواستم خودمو بستم ب لبنیات خداروشکر دخترم شد.

حالا دومی رو شوهرم میگه پسر میخوام ولی من عادت کردم هروز ماستمو بخورم😄

رژیم پسرزایی سخته بزرگ کردنشم انرژی بیشتری میخواد نسبت ب دختر.سپردمش ب خدا خودش هر چی داد😁

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏

ولی قبول دارین اکثر خانما به خاطر شرایط زن ستیز جامعه و حرفای خاله زنکی مادرشوهر و فک و فامیل پسر می خوان؟ وگرنه کی برای مادر مونس تر و همراه تر از دختر؟ هرجا هم می ره مهمونی عروسی استخر و... دخترشو می تونه ببره در واقع نور چشم مادره اما پسرا بیشتر مقلد باباشونن و دوست دارن کنار اون باشن

تو فامیل ماهم اکثرا پسرن بچه خودمم پسره 😂ولی تو بیمارستان فقط عشق من پسر بود بقیع نی نی ها دخمل بود ...

والا تو بیمارستان میلاد که من میرم هر کی میبینم پسر باردار!!!

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله هردو سالم و صالح باشن اما شما ببین زنای بی دختر تو سنین میانسالی چقد افسرده پ سرد و بی روحن ول ...

چون عروس ندارن ک باهاش حرص بخورن.

عوضش دختر دارن پایه بیرون رفتن و خریدو مهمونی و...😁

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
2706