2733
2734

خیانت دیدن تو اردواح سخت هست می‌دونم 

اما تو دوران دوستی هم اینحوریه؟ فک کنید زمان زیادی نیست که یکیو میشناسین اما ازس خیانت دیدین و باهاش تموم کردین، به نظرتون این خیانت رو روح و روان شما اثر داره یا چون دوستی هست مهم نیست ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو دوستی چیزی به اسم خیانت وجود نداره 

چون تعهدی وجود نداره هیچ چیز رسمی و محکمی وجود نداره 

قبل از شما با کسی دوست بوده با شما هم یه مدت دوست میشه بعد میره با یکی دیگه 

دوستی یعنی همین برای سرگرمی و تفریح

2731
تو دوستی چیزی به اسم خیانت وجود نداره  چون تعهدی وجود نداره هیچ چیز رسمی و محکمی وجود نداره&nb ...

من مخالفم که دوستی به معنی تفریح هست! 

یه چیزی یاد گرفتین هی نگین کسی که وارد رابطه دوستی میشه با هزار تا امید و آرزو از بین ده ها نفر انتخاب می‌کنه و وارد میشه 

من مخالفم که دوستی به معنی تفریح هست!  یه چیزی یاد گرفتین هی نگین کسی که وارد رابطه دوستی میشه ...

عزیزم مخالفتت تغییری تو ماهیت دوستی ایجاد نمیکنه مثل اتفاقی که برای خودت افتاده! اون چیکار کرد؟

ولت کرد الان با یکی دیگه‌ست و قبل از تو با ده‌نفر دیگه بوده! نمیخوایی بگی که تو اولین دختری هستی که تو زندگیش اومده! حتی اگه اینطور هم باشه الان  رفته! 

خودت چی؟! تو حالت خوشبینانه اگه با کس دیگه ای دوست نشی( که  اون نفر جدید هم قبل از تو با چند نفر دیگه دوست بوده) با یک نفر ازدواج میکنی! 

نمیخوایی بگی که تا آخر عمرت مجرد میمونی؟! 

حقیقت تلخه عزیزم. اما همینه.