2737
2734

من فقط از موی مشکی خوشم‌میاد 😍

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

موهای خودته هرکاریش دوست داری بکن

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

من ده ساله ازدواج کردم و موهام مشکی مطلق هست ، تا حالا رنگ نکردم ولی برای زنان مسن که مشکی میکنن پرکلاغی خیلی چندشه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
من ده ساله ازدواج کردم و موهام مشکی مطلق هست ، تا حالا رنگ نکردم ولی برای زنان مسن که مشکی میکنن پرک ...

پر کلاغی به هر کسی نمیاد حتی جوون

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
مشکی ب سبزه ها میاد.  اونایی ک خیلی سفیدن مو رنگی بیشتر بهشون میاد من خودم الان موهام مشکیه بهم ...

پوست سفید مشکی بهش میاد الان به من میاد😂بعدشم مشکی پر کلاغی واقعا قشنگ نیس ولی خیلی روشن هم زیاد خوب نیس

البته هرکسی سلیقه ای داره

کاربری دونفره رها و ماهور❤️