2733
2739

من از شما خیلی کوچیکترم درجایگاهی که بخام نصیحت کنم

ولی زندگی با همچین ادمی اسمش ازدواج نیس ببخشید ولی تن فروشیه اونم بخاطره پول یا تنهایی نمیدونم

فقط میدونم ازدواج ینی اینکه کنار اونی که دوسش داری خوشبخت شی ارامش داشته باشی از زندگی لذت ببری

این زندگی از الان معلومه همش توس مریضی و هرزگی و بدبختیه

الان نسبتی باهاش نداری راحتی بشه شوهرت خیییییییییلی حس بدیه بدونی با چند نفر دیگم هست 

ده ساله باهمن جالبه هیچ رابطه جنسی رد بدل نشده و این رابطه مونده  رابطه جنسی باید نیست و جواز ...

من راجع به خودم و خودش صحبت نکردم راجع به رابطه ش با زنهای دیگه صحبت کردم البته من دختر هستم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من تنها زندگی کردنو بی پولیو ترجیح میدم به با بودن کنار مردی که فقط مال من نیس

بیت الماله

بدترین حس دنیاس

حاضرم کارتن خاب باشم ولی تو این شرایطی که میگی نباشم

در ضمن ایران مگه چشه که نوشتی با این شرایط ایران 😳

کسی جای شما نیست خودت باید سبک سنگین کنی

یکی مثل من اصلا نمیخواد مهاجرت کنه به هیچ عنوان، آدم این کار نیست از پس غربت برنمیاد 

بستگی به خودت داره ولی به شرطی که رفتی اونجا جدا بشی ازش دیگه، چون اذیت میشی 

پسرای خوشگلم مامان عاشق تونه😍🤰
2731
شوهر منم دختر باز بود یعنی هر روز یکی ولی وقتی ازدواج کردیم جوری گرفتمش دست که دیگه نمیتونه از جاش ت ...

ببین شوهرت در خد چی بوده!؟؟؟

قطعا رابطه جنسی نداشته

در حد چت و قرار و اینا بوده

از نظر من محاله مردی خیانتکار باشه بعد درست شه مگر اینکه عاشق بشه

حتما و قطعا شوهرت عاشقته

وگرنه زن هزارم زرنگ باشه مردی که عاشقش نباشه رو نمیتونه تغیر بده

2738
ببین شوهرت در خد چی بوده!؟؟؟ قطعا رابطه جنسی نداشته در حد چت و قرار و اینا بوده از نظر من م ...

دقیقا همینه که گفتی عزیزم

ولی شوهر من دنبال دوستی نبوده دنبال رابطه جنسی بود فقط اونم در حد چند روز بعد کلا ول میکرده دخترا رو 

بعد که با من آشنا شد جدی تر شد رابطمون کلاااا یه ادم دیگه شد هرچی بهش میگفتم گوش میکرد میگفت چشم خودشو محدود کرده بود

الانم همینه تغییری نکرده حتی خودش میگفت تو پیشم باشی من هیچ کاری نمیکنم راستم میگفت

مرد تا عاشق نباشه خیانت نمیکنه وگرنه با هزار جور سیاست هم نمیشه مردی رو بند خودت کنی

این خوکه یا مرد؟

مرتیکه ی خوک صفت ....

همچین کثافتی رو میخوای چیکار برای خودتو سلامتیت ارزش قائل باش لطفا

سلام دوست جوونیا من پَری ام🧜‍♀️  پری که دوست داشت دریایی باشه ولی زمینی شد😋 حالا تعریف از خود نباشه ها🤪 ولی آقایی مون( دَلی قیز) خطابم میکنه 😉😅😂 راستیییییییییی یادم رفت بگم من یک عدد مامان پری ام هستم که هنوز تو دوران طفولیتش سیر میکنه😉😎 اگه تو تاپیکی باهات شوخی کردم به دل نگیر فقط یه لبخند بزن و رد شو دنیا ارزششو نداره دوست خوبم😊در آخر ممنون میشم برای عاقبت بخیری جوجه رنگیام و رسیدن به آرزوهام یه صلوات مهمونم کنی🙂
2706