2733
2734
عنوان

یه پذیرایی. ۵۰متری. چن تا فرش. خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 21 پست
ومنی که دلم میخاد سرامیک بیشتر باشه

سردمیک زیاد اسیریه 

هی خاک میگیره باید هی تمیز کنی 

خدا نکنه سرامیک رنگ روشن باشه هرچی تمیز کنی باز مو هست انگاری 

من که منتظرم یه پولی بیاد دستمون کل خونه رو موکت کنم و خلاص😪

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من ۴۸متره ۴تا ۹ خریدم خوبه ن خیلی بازه ن کیپه

کاش، عکسشو بزاری، 

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.
سردمیک زیاد اسیریه  هی خاک میگیره باید هی تمیز کنی  خدا نکنه سرامیک رنگ روشن باشه هرچی ت ...

ن موکت نکن اصلا   تمیز کرذن سرامیک راحت تر از جمع کردن اشغال موکته

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.
2742
سالن ما پنجاه متره دو تا ۹ متری انداختم دور هر کدومش هم یک سری مبل چیدم زیر مبلم نرفته

واس من. مربع.   دراز. نیس  احساس میکنم چیدمانش سخته؟