2737
2739
عنوان

چرا اینقدر زیست شناسی ضعیفم؟

167 بازدید | 18 پست

من کلا حفظیاتم برعکس حلیاتم واقعا ضعیفه ولی دیگه برای یک درس خیلی وقت میذاشنم نتیجه رو می‌گرفتم ولی باور کنید امسال که دهمم زیست شناسی و هزار بار خوندم فصل قلب امتحان داشتیم یکبار موقع کلاس و تدریس خوندم کل عید هر روز یک ساعت اون فصل و خوندم و شب امتحان کلا یک دقیقه هم نخوابیدم مدام خوندم و فیلم دیدم و جزوه هم دارم خودمم مداد خودکار میزارم دم دستم خلاصه نویسی میکنم تو چیک نویس  تهش نمره ام ۱۱ شده 🙂

با اینکه مثلا شبه نهایی فیزیک نزدیک ۱۶.۵ یا ۱۷ میشم اونم شبه نهایی امسال که واقعا سخت بود فیزیکش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب خیلی سبز و خیلی بخون،دیدتو عوض میکنه.من واسه کنکور چند مرتبه خوندمشزیست کنکور و۸۷درصد زدم

رتبتو چند شد عزیزم

دختر های خوشگلم لناو لاوین و ماهلین 😍😍😍خدایا مرسی بابت همچی
2731

خب چه جوری مفهومی بخونیم واقعا سخته فهمیدنش 

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
2740

منم دوازدهمم مث تو حلیلتم قوی بود و حفظیاتم ضعیف

واسه امتحانات نهایی خیلی سخت نمیگیرن زیستو مثل کنکور پس خیالت از اون بابت راحت باشه

مطمعن باش همه تو دهم این مشکل رو دارن

منم کلی تلاش کردم زیستم بره بالا و الان بالاترین درصدام توی آزمونا مال زیسته

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
کتاب خیلی سبز و خیلی بخون،دیدتو عوض میکنه.من واسه کنکور چند مرتبه خوندمشزیست کنکور و۸۷درصد زدم

شما سال ۹۰ کنکور دادی

الان دیگه خیلی سبز به درد لای جرز هم نمیخوره واقعا

باورتون میشه من ۱۱ تا منبع واسه زیست دارم کار میکنم؟؟؟و دیگه همشونو فول شدم

ولی بازم زیست سخته

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"