2737
2739
عنوان

با شوهرم بحثم شد

165 بازدید | 10 پست

دقیقا پریشب. حالم خیلی بد بود. خیلی زیاد. تو اتاق نشسته بودم و هق هق گریه هامو خفه میکردم. دلم میخاست با یکی حرف بزنم. ب یکی بگم. فقط یکی بشنوه دردامو. 

از شانس من همون شب سایت خراب بود و غم من تلنبار شد تو دلم.

شوهرم یجورایی داشت توهین می‌کرد ب خانوادم، ب خودم ، منم جوابشو میدادم (ولی بی احترامی نکردم) 

بهم گفت خفه شو دارم تحملت میکنم 

گفتم مجبور نیستی تحمل کنی 

با پشت دست چند بار زد تو دهنم، تمام لب و لوچم زخم و زیلی شد. هرکی می‌پرسید میگفتم تب خال زده لبم. 

کلی گریه کردم، اشکام بی اختیار، بی صدا، می‌ریخت پایین. تو شهر غریبم. یه دوست هم ندارم برم پیشش بشینم زار بزنم. خیلی تنهام، یه دختر یکساله دارم ک شده تموم امید زندگیم 

اگر یکی از شما بیاین ظاهر زندگی منو ببینید میگید وای خوشبحالش، چه زندگی داره... 

سی چهل تا عکس قابی دونفره تو تمام خونه زده شده. خونه بزرگ. ماشین. پول امکانات 

ولی هیچکدومش ب درد من نمیخوره. شوهرم هر لحظه منو خورد میکنه. غرورمو هزار تیکه میکنه، بعد ول میکنه میره. 

وقتی ک دید گریه میکنم، گفت حوصله فس فس ندارم. ول کرد رفت بیرون :) 

نگید طلاق بگیر ک پشتم ب هیچی گرم نیست. دلم طاقت دوری از دخترمو نداره. 

😢😢💔💔💔

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سر چی؟؟؟؟

میشینه پیش خانوادش منو دس میندازه، بعد همشون بهم میخندن. به خانوادم توهین میکنه. بحثمون هم سر این بود ک میگفت جنگ بشه داداشت بره جنگ زیر بمب و. بارون. 

دلم میسوزه. من خواهر ندارم. همش دوتا داداش دارم ک جونمون برا هم در میره. چقدر راحت این حرفا رو میزنه 

میشینه پیش خانوادش منو دس میندازه، بعد همشون بهم میخندن. به خانوادم توهین میکنه. بحثمون هم سر این بو ...

خب تو هم جوابشو بده 

بگو خودتم باید بری شاهزاده ک نیستی بشینی تو خونه بقیه برن جنگ

سر این 👆

اصلا نباید نقطه ضعف نشون بدی بهترین کار فقط بی محلی و نادیده گرفتن بعد می‌بینی چقدر طرفت کنف میشه

عزیزم بعدشم که به دعای و یا حرف اینا نیست 

خدا بیکار ننشسته هرکی هر دعا یا نفرینی کرد امضا کنه

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
2740