2733
2739

خب بچها پرو تاپیک قبلیم گفتین نمیتونید ببینید من توضیح میدم اول بگم هیچکدوم از اینا اثبات نشده و همش تئوریه و هیچکدوم هم حرف من نیست و من نمیگم راسته دروغه خودتون بهش فک کنید و تصمیم بگیرد که میخوایید باورش کنید یا نه و اینم بگم خود طرف بهتر توضیح میداد و بهتر میشد درکش کرد ولی من کلی میگم حرفاشو 

چند تئوری هست که میگه بعد از م. رگ چه اتفاقاتی میوفته 

اولین تئوری که زیاد مربوط به این موضوع نیست و قطعا راجبش شنیدید ماتریکس هست که میگه همه ی ما تو یک بازیه ی کامپیوتری هستم و جیم واقعیه ما در دنیایی خوابه و هرگز نمیمیره و هربار که ما در این دنیا یا در این بازی میمیریم در اصل در دنیایه واقعی زنده هستم و بار ها و بارها به زندگی برمیگردیم و همون زندگی رو از اول تکرار میکنم و از اونا از ما کشت انرژی میکنن 

یکی دیگه که بیشتر دینی هست درباره ی بهشت و جهنمه که میگن اینو بخاطر این موضوع که قبلا خیلی خیلی وقت پیش چون مردم خوی وحشی و غیر قابل کنترل داشتن گفتن که اره که به این چیزا پایبند نباشین میرن به جهنم و میسوزین و صرفا به این خاطر هست که اونارو بترسونن که به اینشکل هست ببینید ما وقتی بدنیا میاییم یک موجود نادون هستیم و هیچ آگاهی نداریم ممکنه هزاران بار اشتباه کنیم و اگه به روانشناسی ذهن توش عمیق بشیم متوجه میشیم که خیلی از این اشتباه ها ناخودآگاه اتفاق میوفته و خدا انقدر سطحی نیست که بخواد با جهنم به بندگان گناهکارش رو تنبیه کنه چون این یه ویژگی انسانی که طرف برای کاره بدی که بچش کرده تنبیهش میکنه و فک میکنم از نظر خودم این درسته چون ببینید اگه درباره ی پرونده های جنایی تحقیق کنید اکثریت اون قاتل ها یه دراما به اتفاق بد یه بیماری روحی روانی داشتن که هیچ کس توجهی نکرده و سعی نکرده درمانشون کنه و خب برای همین دیوانه میشن و دست به این کار میزنن و درباره ی بهشت که میگن خب تو دو هزار سال نه دو میلیون سال میتونی شراب بخوری به حوریا نگا کنی از طبیعت لذت ببری بعدش خسته میشی میگی یکی بیاد منو بزنه یه دردی احساس کنم 

تئوری بعدی اینکه یه چیزی شبیه به تناسخ هست که یه آقایی میگه وقتی تو میمیری اولین چیزی که میبینی یه نور و اون نور نور بیمارستانه وقتی تو داری از رحم مادرت متولد میشی و اینکه گریه میکنی در هنگام تولد به این خاطر هست که تو در لحظات اپل اون زندگی قبلی رو یادته 

و یه چیزه دیگه نه درباره ی اتفاقات قبل مرگ بلکه حسی که در هنگام مرگ به ادم دست میده میگه که دیدی یه کولر تو اتاق روشنه و وقتی خاموش میشه میگی آخیش صداش رو مخ بود درحالی که تو اون مدت که روشن بود تو صداشو حس نمیکردی وقتی هم که میمیری اینطوری انگار اون کولر بسته میشه روح تو ازاد میشه و راحت میشی تو برنامه زندگی پس از زندگی هم حتی همه ی اون ادما به این موضوع اشاره میکنن 

و اخریش که زیاد بودن ولی نمیتونم همشون بگم اینکه تو روحت تصمیم میگیره که میخواد رو زمین بمونه و سرگردون باشه چون نمیتونه از عزیزاش دل بکنه و خب این خوب نیست چون روح تو در عذابه میبینه که عزیزاش میمیرن و اون هزاران سال بعد از اون بدون اینکه بتونه با کسی ارتباط بگیره تو دنیا میمونه و تهش عصبی میشه و وقتی بعضی جاها میری که صدا های عجیب میشنوی در اصل اون روح ها هستن که کلافه شدن 

یا تصمیم میگیره روحت در برزخ بمونه 

و اینم هست میگن بعد مرگ هیچ میشی یعنی وجودت کاملا نابود میشه و دیگه هیچ ترسی احساسی روحی جسمی هیچی تو نداری 

@arshavirrr    

@سطل    

@9020    

تو خوبی!!!