2737
2739
عنوان

کمکم کنید از شر این شکم و پهلو راحت بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معالی آباد شیراز ،دکتر علیرضا ربیعی 

ممنون عزیزم 

راستی ی سوال ،شیراز چطوره واسه زندگی کردن؟

کار داخلش پیدا میشه واسه مهاجر

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
من ی مدت کوتاه بستم  بیشتر پهلوها رو مخمه

درازبکش به حالت دوچرخه زدن پاهاتوحرکت بده

اگه کمرت مشکل نداره

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
2731
ممنون عزیزم  راستی ی سوال ،شیراز چطوره واسه زندگی کردن؟ کار داخلش پیدا میشه واسه مهاجر

خب چه کاری ،شیراز شهر بزرگیه ،اگه تخصصی داشته باشی که تو هم پیگیر کار باش ،ازاد هم که باید زرنگ باشی دیگه

🥴امضام نمیاد 
درازبکش به حالت دوچرخه زدن پاهاتوحرکت بده اگه کمرت مشکل نداره

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
2740
شیراز عالیه جونم🥰

ارزومه ی روز بیام شیراز زندگی کنم یعنی میشه🥺

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
با ی نوزاد ۴ ماهه نمیتونم باشگاه برم

عه منم نوزاد ۳ماهه دارم

۱۳کیلو کم کردم

ولی مونده بازم

شکمم خیلی شله🥲🥲

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

کمرم ک بعد از سزارین داغونه

منظورحذف قند؟کلاهرچیزشیرین؟ شکلات،مربا،کیک من چای زیادمیخورم زیااد،،کشمش،توت باهاش بخورم ؟ بادمنو ...

اره قند مصنوعی و هر چی که با شکر  درست میشه

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
عه منم نوزاد ۳ماهه دارم ۱۳کیلو کم کردم ولی مونده بازم شکمم خیلی شله🥲🥲

چطوری ۱۳ کیلو کم کردی عزیزم

کمر من مشکل داره

بنظرتون چی واسه این شکم بی صاحبم خوبه؟

شله متاسفانه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

حلقه ، حذف انواع شیرینی و قند غیر طبیعی ، صبحانه به موقع 

و خوردن برنج هفته ای دو بار

حذف ماکارونی و فست فود 

اینو یه ماه انجام بده 

و ادامه بده و تمااااام 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی سومین فرزندم دعا کنید ، نی نی قشنگم دوستت دارم.