2737
2734
عنوان

چیکار کنم عروس هلندیم حرف بزنههه🥲

220 بازدید | 48 پست

تازه شنبه این هفته گرفتمش خیلی بانمکه دستی هم هست مغازه دار می‌گفت پنج ماهشه داداشم نگاش کرد گفت که نره اما جیغ جیغ نمیکنه اصلا هیچی نمیگه زیاد

چیکار کنم حرف بزنم مثلاً خودم هعی یه کلمه رو بگم یا اینکه باید از زبون یه عروس دیگه بشنوه ؟

میشه راهنماییم کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه نره با حوصله باید یه کلمه رو روزی سه بار هر بار ده دقیقه آروم براش تکرار کنی زمانهایی اینکارو بکن که حوصله داره و گشنه نیست یا نمیخواد چرت بزنه عیر از صدای شماهم نباید صداهای دیگه ای باشه که بتونه تمرکز کنه

شاید دو سه ماه طول بکشه تا یاد بگیره عروس هلندی من اینقد میگه بدو بیا که دیگه کلافه شدیم😂

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
2740

من دوتا نرو ماده دارم خیلی گوگلین عاشقشونم..برمن حرف نمیزنن اما همچی متوجه میشن

مثلا میگم بیا میاد پیشم

میگم ناز گردنش خم میکنه ک ناز کنم

وقتی اب میخواد دور لیوان میره

رنگ بشقابش نارانجیه سرسفره میبینه میره سمتش غذا میخواد

و کلی کارای دیگه 

اب بازی بخواد بالش باز میکنه  تو ضرب اب میریزم میرخ توش بازی میکنه😍😅

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚