2737
2734

بخدا  یه کارایی کردم ک پشیمونم البته بخاطر اطرافیانمم هس چون من آدمیم ک واس رفیقمم  چیزی قائم نمیکنم اما اونا قائم میکنن حس میکنن چشم میخورن و .... بخدا ع اون روزی ک کارناممو دوستم دید ولی جلو من نرف کارنامشو بگیره فهمیدم من چقد سادمم

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 

مثل منی 

منم اینجوریم 

ولی دارم‌سعی میکنم درستش کنم 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با من نون بیار کباب ببر بازی نکن🫳🫴

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔
2728

آخ ستم کش اسی

به نام خداوند رنگین کمان. یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور...
2740
مثل منی  منم اینجوریم  ولی دارم‌سعی میکنم درستش کنم

من حالت معمول ندارن یا خیلی خاکیم یا مغرورمم

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
خیلی بده یکی ادمو ساده فرض کنه و خودش با رفیقش زیر و رو بکشه و سیاست ب خر ج بده اون اصلا رفاقت نیس ک ...

واقعا فقط دلم میخاد زود از شر دبیرستان راحت شم شاید دانشگاه بشه یه دوست خوب پیدا کرد

واقعا فقط دلم میخاد زود از شر دبیرستان راحت شم شاید دانشگاه بشه یه دوست خوب پیدا کرد

دانشگاه بدتره که

والا من الان دوستام گاهی صدای خیلی کاراشون رو در نمیارن

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

منم 12امم .مدرسه تموم شد ولی ب یکی از دوستام وابستگی شدید دارم دلم زیاد براش تنگ میشه ولی اون الان یه هفتست بهم پیام نداده تازع 7 ماهه ک دوستیم ولی خب ی ذره از بقیه دوستام بیشتر دوسش دارم فقط ازخدا میخوام زود فراموشش کنم