2733
2734
عنوان

میشه بیایین بنظرشمامشکوکه یا من...

109 بازدید | 18 پست

خانما من همسرم راننده ماشین سنگینه و مرد خوب و محترم و چشم‌پاکی بود این قضیه ماله چن سال پیش من چن وقته شکاک شدم هی یادم میفته ب اینجورمساعل..شوهرم بخاطر بارگرفتن تلگرام نصب کرد و توی تلگرام چنتا گروه باربری بودن ک درحد چن هزارنفرعضوداشتن و اونجا باراعلام نیکردن باشماره و ....شوهرمنم ازونجابارپیدامیکرد و چ بساشماره سیومیکرد ب گفته خودش ک هرجا نیاز ب بارداشت بزنگه بشون..گوشی شوهرم بدون رمز و میدونسم من میرم سرش ینی اکثرا توخونه دم دس بود حساسیتی ب هییییچ وجه روش نداشت ی سری من میرم همینجوری تومخاطبای تلگرام ک میبینم مثلا سیو کرده باربری تهران ک عکس زن بد واینابوده ب شوهرم میگم اینا چین میگ ک بخدانمیشناسم و حتی ندیدم اگ دیده بودم ک حذف میکردم.و گف تو اون گروه ها خیلیا براکلاهبرداری و اینک راننده هاشمارشون سیو کنن اینکارومیکنن.هروی بود من قااانع شدم کاملا و اصلا این قضیه رو ب کل فراموش کردم ک حتی الانم یادم نمیاد ب خاطر موضوعی شوهرم یاداوری کرد.ی مخاطب داشت ک ناشناس بود زن بود همه جوره پیگیری کردم مشخص نشدکیه شوهرم گف یادته چن سال پیشم دوتا باربری سیو کرده بودم بدبودن واینا خودش یاداوری کرد...بنظرتون اگ اونارو میشناخت یاداوری میکرد قضیه چیه من خیلی شکاکم هرروز سر ی موضوع یادم میفته گریه میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی چه هیچی نمیفهمم فهنیدما منظورم اینا که منظور شوهرت چیه

ینی اینک بعد چن سال ازین موضوع ک تعریف کردم دوباره توی تلگرامش ی مخاطب ناشناس دیدم هی گفتم کیه و چن ماه پیگیری میکردم شوهرمم میگف بقران نمیدونم کیه شاید ذخیره کردم برای بار گرفتن و ....بعد گفت یادته چن ستل پیشم دوتاباربری سیو کرده بود اما الکی بودن زن بد بودن عکس بدگذاشته بودن شاید اینم همونجوریه ...

نه زیاد

چی بگم...اخه شوهرم خودش یادم انداخت من اصن الانم هرچی فک میکنم یادم ب قضیه نمیاد...خودش گفت یادته چن سال پیش دوتاباربری تو تلگرام سیوکرده بودم ازین زنای بد بودن.میگم خب اگ کاری مرده بود باوجود این همه شکاکی من یادم مینداخت دوباره

2740
ینی اینک بعد چن سال ازین موضوع ک تعریف کردم دوباره توی تلگرامش ی مخاطب ناشناس دیدم هی گفتم کیه و چن ...

به نظزم بی خیالش شو برا منم از این چیزا پیش اومده گذشته را نتونستم کاری کنم ولی اگر از این به بعد کج بره روزگارشو سیاا میکنم

به نظزم بی خیالش شو برا منم از این چیزا پیش اومده گذشته را نتونستم کاری کنم ولی اگر از این به بعد کج ...

چی بگم اخه شوهرم میگ مگ خرم کسیو ذخیره کنم اونم ادم اینکاره رو..و اینک گوشیش همیشه دست من بود اصن اهلش نبود

چی بگم اخه شوهرم میگ مگ خرم کسیو ذخیره کنم اونم ادم اینکاره رو..و اینک گوشیش همیشه دست من بود اصن اه ...

پس بی خیال ببین من خودم با اینکه هیچ سند ومدرکی پیدا نمیکنم که شوهرم تو محردیش با کسی دوست بوده باشه خیلی وقتا میگم نکنه بوده مغز ادم نابود میشه سعی کن بهش فکر نکنی

اره افرین ...برو تاپیکام ازاول ببین من شکاکم خیلیییی

خیلی بده وبه زندگی اسیب میزنخ البته نن از یه خیانت چتی شروع شد قبلش اروم بودم وزندگیمو میکردم تا اینکه همسرم با خیانت چتی ذهنمو خراب کرد

خیلی بده وبه زندگی اسیب میزنخ البته نن از یه خیانت چتی شروع شد قبلش اروم بودم وزندگیمو میکردم تا این ...

ای داد ببین برامنم تقریبا همینجورشده.ولی خب من با وسواس و شک نابجا و شدید و ابرو بردن همسرم باعثش شدم ینی یجور تلافی کرد...چقد بده ای خدا.من دیگ توان زندگی ازم گرفته شده

ای داد ببین برامنم تقریبا همینجورشده.ولی خب من با وسواس و شک نابجا و شدید و ابرو بردن همسرم باعثش شد ...

من نه من خوب بودم یهو دیدم یه دختره بهش پیام داده واینم جوابشو داده بود شوهرم پیگیر کسی نیست ولی وقتی اون پیام داده بود جوابشو داده بود من نذاشتم هیچ کس بفهمه ولی شک وچک کردن گوشی و...همیشه همرام بود تا اینکه ۲ سال پیش خیانت جنسی کردبازم نذاشتم کسی بفهمه