2737
2739
عنوان

میخوام موهامو تیغ بزنم

241 بازدید | 27 پست

انقدر رومخمه کوتاهیی هم جواب نمیده  الان تاکمرمه ولی ریزش زیاد داره موخوره هم داره و ازهمه بدتر خواهرم از مدرسه شپش اورده مال خودش ازبین رفت ولی من بدبخت نه .. موخوره گیری هم کردم ولی باز گرفت   کلا از ریشه موهام مشکل داره حالا بنظرتون تیغ بزنم کلا ضایعه؟

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

متخصص پوست رفتی؟ 

اول برو دکتر و دارو استفاده کن اگه جواب نداد بعد

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم با قیچی خودت تو خونه پسرونش کن بعد برو ارایشگاه واست با ماشین درستش کنه چون خیلی پول میگیرن ازت

بعدم موهاتو ببر بفروش بهشون تازه پول همون درست کردن موهاتم نمیگیرن🗿🫶

2740
متخصص پوست رفتی؟  اول برو دکتر و دارو استفاده کن اگه جواب نداد بعد

خجالت میکشم بااین شپش هام😭😭هرکار میکنم نمیرن حتی ارایشگاه هم خجالت میکشم برم

متخصص پوست رفتی؟  اول برو دکتر و دارو استفاده کن اگه جواب نداد بعد

معنی امضاهاتو میگی لطفا؟

به زندگیم که نگاه میکنم می‌بینم کتابا، خیابونا، سریالا ، موزیکا نجاتم دادن. آدم ها ؟ نه هیچ ‌‌‌‌‌وقت.  
بنظرم با قیچی خودت تو خونه پسرونش کن بعد برو ارایشگاه واست با ماشین درستش کنه چون خیلی پول میگیرن از ...

موهام موخوره داره شپشم روش اخه کی میخره😑

پشیمون نشی  حداقل کوتاه کن تا شونه ولی تیغ واست سخت نیست؟

نمیدونم انقدر اعصابم خورده دلم میخواد موهامو اتیش بزنم

من همیشه موخوره گیری میکنم الان قیمت موهام ۲۰ میلیونه چرا باید بخاطره خوره کوتا کرده

من ۶ سال پیش بخاطر امتحانا چون موهام پرپشت بود زیرشو زدم  الان بعد ۶ سال هیچ رشدی نکرده  موهای رو و زیر هرکدوم عین ۶ سال قبله و موهام ناهمسانه نمیدونم چرا رشد نمیکنه