2733
2739
عنوان

قبل ظهور...

13523 بازدید | 1652 پست

❤️ السلام عليک يا اباصالح المهدی

سلام بر تو ای مظهرِ خدا✋

ای امام عزیز ! ای رهبر و سرور ما،

آقاجان ببخش که در وفای به عهدت همدل نبودیم...

آقاجان ببخش چیزهایی از ما به تو میرسد

که دوست نداری و از ما انتظار نداری🥺 ...

ولی ما همچنان با کوله باری از گناه از تو انتظار فرج داریم! 

فرمودی همدلی..ترک گناه...به روی چشمِ عاشقانت😍

عاشقان!شرط دیدار مولایمان همدلیست و ترک گناه

باید هر چه زودتر برای بر طرف کردن موانع ظهور همدلانه کاری کنیم. 

آخر پدرمان در عینِ بی نیازی از ما،  

برای ما و به خاطرِ ما مضطر است ...

بسم الله

اگر شوق دیدار یار داری !لایق دیدار شو ...

با نوشتن اتحاد_ما__رمزظهور#    در ثواب این تاپیک سهیم باشیم. 🌱

سوالی درباره مهدویت دارین بپرسین❣️

اگر دوست دارین بگین تاپیکهای مهدوی تگتون کنیم🤗

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

اللهم عجل لولیک الفرج💜💜

اتحاد_ما__رمزظهور#  

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

مولاےمن میدانم گوش هایم عادت کرده اند به شنیدن گناه 

میدانم گناه کارم😥

ولی نا امیدےهم گناه بزرگے است

شما وعده خدا هستید

امید دارم در یکے از همین روزهانداے 

الا یا اهل عالم اناالامام القائم

را با گوش ها ے خودم بشنوم.🎶

چه شور و شعفے دارد شنیدن صداےمهدےفاطمه(س) 😍

چه تماشایے میشودظهورتان از کنار کعبه🕋

مولاے‌ من مهدے‌جان

هر روز؛ وعده ے‌امدنت را

در گوش روز هاے‌ هفته نجوا میکنم 🗓

سپرده ام ؛حواسشان باشد

صداے‌قدمهای امدنت 

که در گوش زمان پیچید 

خبرم کنند ...

یا مولا اباصالح

جلوه کُن تازنگِ غم از سینه ها زائل شود⛅️

داوود رقّی می‌گوید: من محضر امام صادق علیه‌السلام مشرف بودم. حضرت، آب طلب کردند و همین که آب را نوشیدند دیدم امام منقلب شد و حالت گریه پیدا کرد و دو چشم مبارکش پر از اشک شد.سپس به من فرمودند: ای داوود خدا لعنت کند قاتل حسین را.بنده‌ای نیست که آب بنوشد و حسین علیه‌السلام را یاد نموده و قاتلش را لعنت کند مگر اینکه خدا صدهزار حسنه برایش می‌نویسد و صدهزار گناه از سیئات او را پاک می‌کند و او را صد هزار درجه معنوی بالا می‌برد و با این عمل گویی او صد هزار برده را آزاد کرده و خدای متعال روز قیامت او را با دلی شاد و آرام محشور می‌کند...                                                                                                           ⁦❤️⁩صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩                                      ⁦❤️⁩صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩                                    ⁦❤️⁩ صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزان دل ❤️

میهمانان گرامی حضرت حجت« عج »

خوش آمدید ...

همان طور که مستحضر هستید اخیراً به   دلیل مشکلات سایت، از تگ کردن شما عزیزان معذور هستیم ..

لطفاً با گزاشتن یک پست در ثواب این تاپیک شریک بشید ...👌

با این کار مشارکت بالا میره و تاپیک آقاجانمون بیشتر دیده میشه. 

ان شاءالله قطره قطره و با مشارکت هم جمع میشیم تا به اقیانوس بی انتهای ظهور مولا بپیوندیم ...

لبیک یا مهدی 🤚

#اتحاد ما رمز ظهور 

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
2728

🌼بسم الله الرحمن الرحیم 🌼

سلام به دوستای نی نی سایت خوبم

ان شاء الله که حال دلتون خوبه😍🥰🤲

امروز هم با ما همراه باشید 💖🙏

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

❌قبل ظهور امتحان هایی در راهه ...

خودت رو آماده کن

و بشارت باد بر صابران ..

https://uupload.ir/view/img_20240417_062316_870_mus5.mp4/

«دستتون رو چند لحظه رو لینک نگه دارید و گزینه باز بزنید»

اگر سوالی در حوزه مهدویت دارین از دوست گلمون @ظهور۳۱۳ بپرسین❣️

سخنرانی_نی_نی_سایت#  

همدلی_شرط_ظهور#  

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

اللهم عجل لولیک الفرج وفرجنا به 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

❓ گاهی از خود سوال کنیم:

من برای امام زمان(عج) چه آورده‌ام؟

(بعضی خیال میکنند) ما در آن حد نیستیم که برای ایشان چیزی داشته باشیم.

💬 مسخره‌بازی را کنار بگذار. حتماً ما در آن حدیم.

آیا ما در آن حدیم که یاور امام زمان(عج) باشیم؟

💬 البته که هستیم.

«إنی جاعِلٌ فِی الأرضِ خَلیفَة.»

ما قرار بوده خلیفه و جانشین خدا در زمین باشیم.

از کجا باید شروع کنیم؟

💬 از واجب و حرام خدا: چیزی را که می‌دانی واجب است، انجام بده؛ چیزی را که می‌دانی حرام است، ترک کن.

📚 بخشی از درس‌گفتار دکتر علی غلامی از کتاب قیام و انقلاب حضرت مهدی(عج)

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
2740

♨️ هیچ کس به فکر من نیست!

♻️حضرت آیت‌الله بهجت (ره) :

❇️ زمانی مرحوم شیخ ابراهیم حائری در مسجد کوفه معتکف بود، حضرت غائب علیه‌السلام را در خواب دید، حضرت به او فرمود:

"اینها که در اینجا معتکفند، از خوبان و صلحا هستند، ولی هر کدام حاجتی دارد: مال، عیال، خانه، قضای دین، رفع کسالت و مرض و…،ولی هیچ‌کس به فکر من نیست و برای ظهور و فرج من به‌طور جدی دعا نمی‌کند!"💔

📚 در محضر بهجت، ج٣، ص٢۴٨

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

➼‌┅═❧═┅┅───┄

بسم الله القاصم الجبارین

📖 السَّلامُ عَلَیکَ أیُّها الإمامُ المُرتَجیٰ لِإزالَهِ الجَورِ وَالعُدوانِ...

🌱سلام بر تو ای مولایی که همه مظلومان تاریخ به ظهور تو چشم دوخته اند.

سلام بر تو و بر روزی که درخت ستم و دشمنی را از ریشه خواهی خشکاند!

📚 صحیفه مهدیه،زیارت حضرت صاحب الامر در سرداب مقدس

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  

🌿 قالَ الصّـادِق عليه السلام: فَما تُنْكِرُ هذِهِ الأُمَّـةُ اَنْ يَفْعَلَ اللّهُ جَلَّ وَ عَزَّ بِحُجَّتِهِ كَما فَعَلَ بِيُوسُفَ اَنْ يَمْشىَ فىاَسْواقِهِمْ وَيَطَأَ بُسُطَهُمْ حَتّى يَأْذَنَ اللّهُ فىذلِكَ لَهُ. [الكافى، ج 1، كتاب الحجة، ص 134، روايت 885.]

امام ششم عليه السلام فرمود: چگونه اين امت انكار مى كنند كه خداوند با حجت خويش آنگونه رفتار نمايد كه با حضرت يوسف رفتار نمود (امام زمان عليه السلام بصورت ناشناس) در بازارهايشان حركت نمايد و پاى بر فرشهايشان بگذارد تا اينكه خدا در اين باره به او اجازه (ظهور) بدهد.

🌿حضرت مهدى عليه السلام گر چه از چشمها پنهان است، ولى نه به آن معنى كه در غارها و بيابان ها و دور از آبادى زندگى كند، بلكه در ميان مردم است، ولى او را نمى شناسند و به قدرت الهى از ديده ها پنهان است.

كجاى زمان ایستاده‌ای..

که گذر سال‌های طولانی

ما را به شما نمی‌رساند ..

یا صاحب الزمان♥️

تمام کن زمان نبودنت را ...

🌎 یا قائم آل محمد، جهان در انتظار توست.

آمدنت را جوانانی به انتظار نشستند که اکنون پیر شده اند!!

و پیرانی که دیگر نیستند..🥺

یا اباصالح جهان در حال غروب شدن است!

ای طلوع هستی، بیا!!

که آمدنت آرزوی ما شده🤲

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  

✅ فرزندانمان را

با وجود حضرت_ولیعصر(عج)

در همین دوران خردسالی، کودکی و نوجوانی مأنوس و آشنا کنیم.

درباره مهربونیه امام زمان با بچه ها حرف بزنیم 🥰

این هم قصه شبانه بچه های یاوران مهدی 🥰🌿

ذخیره کنید🙏❤️🌾

این داستان «افسانه 313 پهلوان»

قسمت اول 👇🏻

https://uupload.ir/view/4_5933819837108193431_1f88.mp3/

قسمت دوم👇🏻

https://uupload.ir/view/4_5994524647171819895_xx.mp3/

قسمت سوم 👇🏻

https://uupload.ir/view/4_5998809650143692746_on4m.mp3/

با زدن روی این هشتک میتونید قصه های بیشتری رو ببینید👇🏻😍

#کارخونه_قصه‌_ها

#مهدی_یار_کوچک

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

❌علت غیبت امام زمان عج

✉️ در نامه‌ای که روز عید فطر سال ۴۱۲ ه (از حضرت مهدی (عج)) به افتخار شیخ مفید صادر شده چنین آمده است:

📜 و لو انّ اشیاعنا وفّقهم اللّه لطاعته علی اجتماع من القلوب فی الوفاء بالعهد علیهم لما تأخّر عنهم الیمن بلقائنا، و لتعجّلت لهم السّعاده بمشاهدتنا علی حقّ المعرفه و صدقها منهم بنا فما یحبسنا عنهم الّا ما یتّصل بنا ممّا نکرهه و لا نؤثره منهم. (۱)

📃 یعنی:

❇️ اگر شیعیان ما که خداوند آن‌ها را در راه اطاعت خود موفّق نماید،

دلهایشان در وفا به عهد و پیمانی که با ما دارند،گرد هم می آمد، 

از فیض دیدار ما محروم نمی‌شدند، 

و سعادت دیدار ما زودتر نصیب آنان می‌شد،

دیداری راستین و از روی معرفت؛

🚨 ما را از آنان چیزی بازنمی‌دارد

جز اخبار ناخوشایندی که از آنها به ما می‌رسد

⬅️ پرتوی از سیمای مهدویت در قرآن و حدیث، ص: ۸۴

(۱). بحار الانوار، جلد ۵۳، ص ۱۷۷- کلمه الامام المهدیّ، ص ۲۰۰.

چرا لقب امام مهدی(عجل الله تعالی فرجه) «أباصالح» است؟

👤آیت‌الله مکارم شیرازی در این‌باره می‌فرماید: این‌که به امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) ، اباصالح می‌گویند، به سبب این نیست که فرزندی به نام «صالح» دارد؛ زیرا «اب» در لغت عرب، تنها به معنای پدر نیست بلکه به معنای صاحب نیز هست. «اباصالح»، یعنی کسی که صالحانی در اختیار دارد.

🔺لقب اباصالح از آیۀ قرآن گرفته شده است؛

وَلَقَدْ کَتَبْنَا فِی الزَّبُورِ مِن بَعْدِ الذِّکْرِ أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُهَا عِبَادِیَ الصَّالِحُونَ. چون آیه، بشارتِ حاکمیت جهان را داده و این بشارت برای صالحان است که امام زمان(عجل الله تعالی فرجه)، صاحب و فرماندۀ آن‌هاست.

پرسش_و_پاسخ_مهدوی#  ی