2737
2739
عنوان

ازدواج در سن پایین اما شرایط عالی خواستار....برای فامیلمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 51 پست
چیزی نگفت چون حرف منطقیه و جواب نداره .

میگه مردده

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

من 17 سالمه 1 سال هست ازدواج کردم باردارم هستم شوهرمم 8 سال ازم بزرگتره رادیولوژی کار میکنه 

خونمون شیراز دوز ا خانواده 

ولی راضی ام فقط مشکلم اینه درش نخوندم بعضی وقتا حس میکنم سوادم پایینه

ولی خب شوهرم خیلی خیلی کمکم میکنه 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هردو سنشون پایین 

ولی برای هم خوبن از نظر سن 

بنظر من ک خوبه 

البته خیلیا زود ازدواج نمیکنن و دوست ندارن 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.
2728

یکم زودو نیسن دختر ۱۷ ساله ازدواح کنه ؟ من مجردم اما خوب میدونم ازدواج مسئولیت های زیادی داره و همینطور هرچقدر یک ادم فهمیده باشه نمیتونه مثل انسان های ۲۶و۲۷ساله فکرکنه به نظرم زوده 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
یکم زودو نیسن دختر ۱۷ ساله ازدواح کنه ؟ من مجردم اما خوب میدونم ازدواج مسئولیت های زیادی داره و همین ...

درسته شوهرم واقعا داره با رفتارای بچگونه من می‌سازه ولی خیلی اذیت کنندست

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

من 19 بودم شوهرم 23 ازدواج کردیم برگردم بازم ازدواج میکنم ...

میتونن یه نشون بیارن تا دختر دیپلمش بگیره کنکور بده

بعدا نامزد کنن رسمی 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740

الان یکی میاد میگه من ده سالمه دوسال ازدواج کردم سه تا بچه هم دارم فان 😅خیلی هم خوشبخته .هم درس میخونه دکترا گرفته یعنی این سایت هرکس هرکاری خودش انجام میده خودشو به هر درو دیواری میزنه بگه کار درستی هستی .این همه کتاب و مشاور و....همه به کتف چپ همه نی نی سایتی هاست 🤦

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

زوده 

هر چقدرم فهمیده باشه آدم درکی که داره از مسائل تو ۲۵ سالگی متفاوته از ۱۷ سالگی حتی اگه همون دانش و آگاهی رو هم داشته باشه تو هر سنی 

اجاره بدید بزرگ شه یکم جامعه رو ببینه پخته تر شه

رو انتخاب یه دختر ۱۷ ساله با معیار های این سن چه اعتباری هست ؟ 

بعدش الان ۱۷ خوبه ؟ یه درآمد کاملا معمولیه که زندگی معمولی رو میسازه عالی نیست 

اگه کاملا سنتیه مطمئن باش مثل این زیاد میاد در آینده 

یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند
درسته شوهرم واقعا داره با رفتارای بچگونه من می‌سازه ولی خیلی اذیت کنندست

ربله و خوب این به نظرم عادیه چون این برای سن شماست 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.

وای خیلی خیلی خیلی زوده ۹۰ درصد ازدواجایی ک تو سن پایین رخ میده یا منجر به طلاق میشه یا خیانت

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)