2733
2734
عنوان

ازدواج در سن پایین اما شرایط عالی خواستار....برای فامیلمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 51 پست
 ۱۷ میلیون شرایط عالیه؟ 

اول زندگی ماشین هم دارن و دختره گفته ۵۰۰ میلیون طلا میگیرم ازت(از اون دخترا نیست میخواسته جلوش سنگ بندازه بره) تمامش رو قبول کرده که موقع عقد بده حتی جهاز..

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه داره ؟

اطلاع ندارم . بعید میدوتم ولی

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
2728
خیلی زوده برای هردو طرف . تصلا معیار فرد ۱۷ ساله با فرد ۲۵ ساله برای زندگی یکی نیست . شرایط پسره هم ...

تووسن ۲۲ سال که اکثر پسرا بدون در آمدن خیلی خوبه. حتما سنش بالاتر بره اوکی تر میشه

من ۱۸ سالگی عقد کردم شرایط شوهرم خوب بود خونه ماشین شغل همه چی داشت البته سنش هم بیشتر بود خانوادم گفتن بهترین کیسه خدا رو شکر اخلاقش هم خوبه فقط سنش یکم بیشتره الانم سه ساله زندگی می‌کنیم راضیم خدا رو شکر باید دختر خانم ببینه اخلاق پسره چجوریه تا اوکی بده 

البته درآمد پسر هم چندان زیاد نیستا ما با سی چهل تومن حدودا معمولی میگذرونیم باید نگاه کنن به سبک زندگیشون برای درآمد دختر هم درسشو ول نکنه شرط ازدواجش ادامه تحصیلش باشه شوهر بعدا زد زیرش ، مکتوبش کنه ، مهریه خوب هم بذاره بعدها هم یه چیزی به نامش کنه

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 

عزیزم بهتره حتما مشاوره برن ازدواج تو سن کم یه مقدار ریسکه چون ممکنه مثلا تا ۲۴ ۲۵ سالگی معیار و دیدگاهشون نسبت به ازدواج و شریک زندگی تغییر کنه

در ضمن حتما تاکید کنن ک بعد ازدواج همچنان ب تحصیل ادامه میدن و اگر دخترخانم تمایل داشته باشه میخواد سرکار بره که بعدن اقا پسر جلوی پیشرفتشو نگیره و یه بچه نندازه رو دستش یا بگه حق نداری کار کنی یا من پول ندارم تو بری دانشگاه و ازین قبیل حرفا

تووسن ۲۲ سال که اکثر پسرا بدون در آمدن خیلی خوبه. حتما سنش بالاتر بره اوکی تر میشه

اولا چیزی حتما نیست دوما ی دختر ۱۷ ساله چرا باید خودش درگیر قسط و وام اینا بکنه اوج نوجوانی؟ وقتی میتونه انرژیش بزاره برای پیشرفت فردی و شاد بودنش؟ و تو سن بهتر با یه کیس کامل ازدواج کنه؟

2740
شما خدایی میگی برای هم ساخته شدن

استخاره گرفتن تحقیق کردن و...

واقعا شرایطشون عالی هست

البته من فقط حکم مشاور رو دارم براش خودش تصمیم میگیره اما خودش داره راضی میشه چون پدر مادرش راضی ان

اولا چیزی حتما نیست دوما ی دختر ۱۷ ساله چرا باید خودش درگیر قسط و وام اینا بکنه اوج نوجوانی؟ وقتی می ...

اتفاقا دخترم هم باهاش حرف میزد همینارو گفت ولی چیزی نگفت😅

من ۱۸ سالگی عقد کردم شرایط شوهرم خوب بود خونه ماشین شغل همه چی داشت البته سنش هم بیشتر بود خانوادم گ ...

اره اتفاقا تمام اینارو هم گفتن.

اره دختر فهنیده ای هستند