2733
2734
عنوان

من یک دهه هفتادی هستم✌🏻

144 بازدید | 14 پست

من یک دهه هفتادی هستم هر کی بچه ی ارومی بود بهش برچسب خوب بودن میزدن و هر کی بچه ی شیطونی بود بهش میگفتن تو بچه ی خوبی نیستی

من یک دهه هفتادی هستم اگر از حق کسی دفاع میکردیم میگفتن سرت تو لاک خودت باشه

من یه دهه هفتادی هستم معلمای ما اگه درس نمیخوندیم یا شیطونی میکردیم مارو مثل دهه ۶۰کتک نمیزدن اما تا جایی که میتونستن تخریب شخصیتی میکردن که ببین فلانی درسش خوبه تو به جایی نمیرسی 

من یه دهه هفتادی هستم مردم   با رشته ریاضی و تجربی پز میدادن

من یه دهه هفتادی هستم یعنی باید حرف پدر و مادر گوش کنی وگرنه تو یک ادم سرکش هستی

همه ی اون روزا گذشت از وقتی ارایشگرا پولدار شدن مردم فهمیدن با کارای دیگه هم میشه پول و اعتبار داشت

دیگه تو مدارس کسی از گل نازکتر به بچه ها جرات نداره بگه

بچه ها کاملا اختیار دارن هر تصمیمی که میخوان برای ایندشون بگیرن 

و من خوشحالم که جامعه عوض شده

بقیه دهه هفتادیا رو نمیدونم ولی من با وجود همه ی موانع بازم به ایندم امیدوارم

و تنها چن روز تا تموم شدن نیمی از دهه ۲۰

و سلام بر ۲۵سالگی ✋🏻😍

همسنیم ،باز ۶۰ میگه من نسل سوختم ۸۰میگه من نسلیم ک درکم‌نمیکنن :|ما‌چی‌بگیم ک دهنمونو سرویس کردن

...What the fu                                                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همسنیم ،باز ۶۰ میگه من نسل سوختم ۸۰میگه من نسلیم ک درکم‌نمیکنن :|ما‌چی‌بگیم ک دهنمونو سرویس کردن

من ازادی دهه ۸۰میدیدم کرک و پرم میریخت الکی میگن😂کیایی که ۴-۵سال از من کوچکترن واقعا با ما فرق داشتن

2738
من ازادی دهه ۸۰میدیدم کرک و پرم میریخت الکی میگن😂کیایی که ۴-۵سال از من کوچکترن واقعا با ما فرق داشت ...

منم واقعا ادم حس میکنه امله اینقدر ک اینا راحت و اپن مایند بودن

...What the fu                                                      

من دهه هفتادیم و  امروز تولدمه ♥ دوس دارم معلم شم که برعکس معلمای اونموقع خودمون معلم خوب و مهربونی باشم واسه دانش اموزا که کسی از معلم و مدرسه بد یادنکنه دهه هفتاد مدرسه واسه ما حکم زندان رو داشت ...

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 
من دهه ۷۰ هستم زندگیم طبق قوانین خودمه وشرایط برای من تصمئم نمیگیرع

درسته منم سعی میکنم  

ولی نمیشه تاثیر رفتارها روی اینده تاثیر نداشته باشه

الان علم روانشناسی روی کودکی خیلی تاکید داره

موفق باشی

زنده باشی خودم خیلی کم خاطره ی خوب ازمدرسه دارم ولی آرزوی معلمی دارم . دلم میخواد نشون بدم ک معلم خوب هم هست♥

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س)