2733
2739
عنوان

کسی گرافیک خونده؟ یا اطرافتون؟

39 بازدید | 8 پست

رشته خوبیه؟

کار داره؟ 

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️

من خودم گرافیکم..امسال سال دوم کنکورمه

رشته گرافیک یه رشته نامحدوده از هرچی هنر بگی داخلش هست و متنوعه...اگه میخوای بدونی راجب حقوقش هم توی کار اداری ۲۵ تا ۳۰ تومان هست..اگه شرکت خارجی کار کنی ۴۰ تومن تا ۵۰ تومن میدن یا بیشتر چون پولش دلاره..تو سایت های کاریابی سرچ کن میبینی حقوق هارو متفاوتن کلا...

اما اگه بخای بصورت فریلنسر یا آزاد کار کنی دیگ دست خودته می‌تونه در آمدت ماهی ۱۰۰ میلیون باشه یا ۳۰ تومن یا بیشتر

من کامپیوتر گرافیک خواندم ولی کار پیدا نکردم🤣

تایپی ام توش کامنت گذاشتی ترکید نتونستم بخوانمش.

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کامپیوتر گرافیک خواندم ولی کار پیدا نکردم🤣 تایپی ام توش کامنت گذاشتی ترکید نتونستم بخوانمش.

آره ترکید گفتم چه پروفایل زیبایی😌

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️
2728
آره ترکید گفتم چه پروفایل زیبایی😌

قربونت مثل پروف خودت😜😅

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔
قربونت مثل پروف خودت😜😅

آره😌😁واقعا ارادتمندم به همه کیدرامرا😂

من خودم گرافیکم..امسال سال دوم کنکورمه رشته گرافیک یه رشته نامحدوده از هرچی هنر بگی داخلش هست و متن ...

برای انیمیشن باید گرافیکت خوب باشه؟؟؟ یا کلا ربطی بهم ندارن

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
آره😌😁واقعا ارادتمندم به همه کیدرامرا😂

قربونت برم عزیزم🫂

2740
برای انیمیشن باید گرافیکت خوب باشه؟؟؟ یا کلا ربطی بهم ندارن

نه مهم نیس بستگی به تلاشت داره

انیمیشن رشته ارشده..اول کارشناسی گرافیک رو تموم می‌کنی بعد ارشدش می‌تونه انیمیشن باشه..یا خودت میتونی بعد کارشناسی بری تو حوزه انیمیشن کار کنی برای طراحی کاراکتر اما برای ساخت انیمیشن باید رشته خودشو بخونی

یا هم میتونی رشته هنر های دیجیتال بخونی برای دانشگاه..اما آزمون عملی داره که من خبر ندارم آزمون عملی رشته های سینما چطوره

رشته انیمیشن هم هست ۲ ساله کاردانی که پذیرش با معدل داره.