2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ورم بینی وحالمم معمولی اینا خرافات فقط سونو و سلفری میگه بهت ولاغیر

برای من بارداریام خیلی متفاوت بود برای همین گفتم سر پسرم نرمال نرمال بودم فقط ۲ماه اول که حالت تهوع داشتم و حالم خراب بود، بقیش اوکی گذشت نه اضافه وزنی نه چیزی ی مامان سرحال،سر دخترم از اول تا آخر چالش داشتم ،ورم کردم حسابی،حالم خراب بود

ولی میگن تهوع مال دختر  من فقط از بوی لباسهای همسرم بدم میاد 😐

من دور و برم بودن پسر داشتن

و ویار شدید

ورم

همچی

ایناهاش تو هر جنس هست دخترجون

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
2728

مامانای باردار انشالله نی نی هاتون سلامت بغل بگیرین...🥰😘 میشه دعا کنین منم باردار بشم اقدام دومی هستم چندساله و کلی دلشکسته‌‌‌دعا کنین به زودی منم باردار باشم...معجزه لازمم فقط

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
برای من بارداریام خیلی متفاوت بود برای همین گفتم سر پسرم نرمال نرمال بودم فقط ۲ماه اول که حالت تهوع ...

تو پست دیگه گفتم

تو هرجنسی امکانش هست

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
2740
یعنی تحت نظر پزشک نیستی

چرا ولی خودم تصمیم میگیرم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
خیلی زوده بذار هفته ۳۰ اینا که شدی برو خرید

می‌خوام خودم برم برای خرید منم شکمم داره باد می‌کنه می‌خوام کارام زود کنم بشینم خونه 

باید پرده سفارش بدم فرش و تخت  خودم حتما باید برم وسایل ببین برای خرید از این آدما نیستم بسپارم به کسی و چون خودم عمل معده انجام دادم بدنم ضعیف