2737
2739
هر چند ماه میرن برای سنو ؟

من خودم با دکتر کاری ندارم ، یبار ده هفته اینا میرم که الان این یکیو رسیده به ۱۳ هفته و هنوز وقت نکردم ، یبار ۲۰ هفته میرم یبارم برای بررسی های زایمانم ۳۳ هفته اینا میرم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برا من ۱۲هفته نشده بود گفت و درست بود ولی تا ۱۸هفته ک مطمئن نشدم اصلا خرید نکردم

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》

هفته ۱۳ ان تی دادم

نشون نداد

قبل انونالی سلفری دادم و براساس کروموزم 

پسره

اسم ش هست nipt یا سلفری

بعد دو سه هفته بعدش آنومالی

اونجا که خب نشون داد

وگرنه سلفری فهمیدم‌ چند روز بعد ا ن تی 

ماه چهارم بودم 

الان ماه هشتم م

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
2740
من توی هفته 9ولی شکمم حسابی بزرگ شده اما تغیر وزن ندادم شما تجربه داشتین

نمیشه گفت ولی کلا شنیدم تو دختر شکم زود بزرگ میشه

تجربه خودم تو بارداری دخترم عذذر میخوام ادرارم بد بو بود ولی عفونت نداشتم اما سر پسرم تغییری نداشت،چند نفر از دوستانمم تایید کردن و اینکه ضربان قلب پسرا کند و ارومه ولی ضربان قلب دخترم تند و تند ، ولی خودم شکمم کلا دیر بزرگ شد و وزنمم دیر بالا میره

منم همون اول بهم گفت دختره  اگر حالت زیاد بده ،ورم داری ،بینیت ورم داره احتمالا دختره

اصلا حالم بد نیست 

فقط شکمم اضافه وزنم نکردم انگار ورم کرده 

نه صورتم حالت عادی اما یکم لاغر شده چون یک کیلو کم کردم

منم همون اول بهم گفت دختره  اگر حالت زیاد بده ،ورم داری ،بینیت ورم داره احتمالا دختره

من ورم بینی

وحالمم معمولی

اینا خرافات

فقط سونو

و سلفری میگه بهت ولاغیر

تابپ نشد 

پسره