2733
2739

سر مهریه، سر جهیزیه، سر مادیات یه جوری مذاکره میکنن انگار یادشون نیست هدفشون چیه؟!

دلم خیلی گرفته از این چیزایی که این روزا میبینم و میشنوم😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نشده یبار ب مهریه فک کنم یا بگم کمه یا زیاده اصلا همیون مقدار ک بابام گفتو زدن تازه من یبار تو عقد نامه دیدم چقده .اگه خدایی نکرده زندگی بخواد خراب شه دیگه چه ارزشی داره مهریه چقده طلا چقده 

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم 

اره ولی تاپیکارو ببین چقدر بعضی مردا بد شدن.... خانومه بچه یک سالشو چند ماه بود ندیده بود مرده بچرو گرفته بود زنرو پرت کرده بود بیرون با اونکه وضع مالی مرده خوب بود هیچی به زنه نمیرسید چون مهریه نداشت... مهریه یوقتا پشتوانس

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
2740

خب مقایسه کنید 

پسر جوان که پول و خونه نداره .

مرد مسن که یه زندگی کامل داره و بابت مادیات نگران نیست

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم

اکثر کسایی که موافق مهریه بالا هستن این دیدگاه رو دارن که مرد از ترس مهریه هیچ اشتباهی نمیکنه 

که دیدگاه غلطی هم هست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
اره ولی تاپیکارو ببین چقدر بعضی مردا بد شدن.... خانومه بچه یک سالشو چند ماه بود ندیده بود مرده بچرو ...

مهریه همیشه پشتوانه هست ...عموی من با یه کلی مال و منال فوت شد چون زنش ۵تا سکه فقط مهریه اش بود و مالش راهم ب نام برادردیگش(عموم). بود هیچی ب زن بدبختش نرسید .

شما دیدگاهتون خیلی سطحیه و خیلی نوک دماغتون رو میبینید

به قول خودت واسه تجارت کلی جلسه و میتینگ میزارن و بزرگان نشست و برخاست میکنن تا به نتیجه صحیحی برسن که به شکست منتج نشه 

بعد انتظار داری ازدواج واسه یه عمر زندگی ، واسه جوونی که فقط یکبار اتفاق میفته که قابل برگشت نیست 

همینجوری یلخی یلخی به پشتوانه هورمون تستسرون و پروژسترون بیگدار به اب بزنن؟؟؟

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
مهریه همیشه پشتوانه هست ...عموی من با یه کلی مال و منال فوت شد چون زنش ۵تا سکه فقط مهریه اش بود و ما ...

دقیقا. مخصوصا مردای الان

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈

وقتی طرف نمیشناسی اعتماد نکن 

هنوز گیر آدم لا شی نیفتاده بفهمی دنیا دست کیه 

من مهریمو ۵۰ میلیون زدم پی این حرف های چرت پرت کل جهیزیه رو هم خودم گرفتم آخرش چی کاری کرده بهم دیونه شدم طلاقمم نمیده