2733
2739

یک دختر تو فامیل ما هستش متاسفانه مادرزادی کر و لاله 

الان ۲۶ سالشه هرچقدر از لحاظ خوشگلی ازش بگم کم گفتم دقیقا مثل سوپر مدل هاست ولی خب متاسفانه...

این دختر از بچگی هیچکس باهاش بازی نمی‌کرد هیچکدام از عمه و خاله.. عمو و دایی هاش سمتش نمیرفتم.. برعکس برادراش ۳ تا برادر داره که همیشه فامیل ها دوسشان داشتن .. هیچکدام از بچه ها هم سن و سالش از سالها پیش فامیل باهاش بازی نمی‌کردن یا دخترا فامیل همسن و سالش بین خودشان نمیبرنش حتی الان 

حتی مادرش هم نسبت بهش همیشه بی میل بوده نسبت به پسراش اینقدر رفتار مادرش معلوم بوده که انگار میلی به این دختر نداره که همه فامیلم فهمیدن انگار مادرش همیشه دوست داشته این دختر بمیره از بس نسبت بهش سرد و بی میل بود برعکسش عاشق پسراشه 

اما پدرش عاشقشه 

پدرش تنها کسیه که همیشه از بچگی با حوصله ساعتها باهاش بازی میکرد.. فرق نداره پدرش خسته باشه یا نه 

همیشه برای این دخترش وقت داره ..

جای همه بوسش می‌کرد جای همه بغلش می‌کرد 

جای همه اونا که براش وقت نمیذاشتن براش وقت میذاشت ..پدرش با حوصله میشینه با زبان اشاره باهاش ساعت‌ها حرف میزنه

پدرش میبرتش خرید و گردش 

پدرش جای همه اونایی که دوسش نداشتن حتی مادرش 

دوسش داشته و داره

این دختر فامیل و پدرش میبینم میفهمم چرا 

دخترا عاشق پدراشونن

چرا دخترا بدون پدر تا آخر عمر تنها میشن 

چرا هیچکس جای پدر رو برای دخترا نمیگیره 

چرا داغ پدر هرچقدر هرچند سال گذشته باشه برای دخترا همیشه تازه است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدا پدرشو براش حفظ کنه

آره واقعا 

اگر پدرش نباشه فکر نکنم این دختر دوام بیاره سریع دق می‌کنه

بعدش تنها بیافته میان آدما که همیشه نسبت بهش بی میل بودن

انشالله پدرش صدسال عمر کنه و سایه اش رو سر این دختر باشه 

ببخشید ی سوال شاغل نیست؟

دوست دارم تو سایت با هم دوست باشیم 🤝اگه کمکی ازم برمیاد برا کسی انجام بدم !✌️عاشق اون کاربر هایی هستم که به نظر هم احترام میزارن💜!از اون کاربر هایی که مدام درباره هم قضاوت میکنن متنفرم💩😡!اصلا خوشم نمیاد کسی تو تاپیک من چله و زیارت عاشورا و کسب و کار بدون اجازه تبلیغ کنه یا بحث تاپیک رو به هرنحوی منحرف کنه که از اخر دعوا شه 😑😡با این که مهربونم 😌به وقتش خیلی ناراحت میشم 😏.....این پیغام جدی میباشد و در صورت رعایت نکردن برخورد جدی می‌شود 👿😈
2738