2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سرگرمی  درست کرده واسه خودش🤣

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2740
میمی دوست داره😁

میمی اگه دوست داشت شیشه نمیگرفت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

ای نی نی 😍😍😍😍😍

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
شیر خشک بخورن دیگه ب مرور سینه نمیگیرن اون چند ثانیه هم تفریحی میزنه😂

پس چرا پسرای من هر دو برعکس بودن به هر دو هم شیشه دادم هم شیر خودم هر چه بزرگتر میشدن شیشه رو پس میزدن البته من زوری  شیشه رو میدادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکلیفشو روشن کن باید یکی انتخاب کنی

😂😂😂😂 اره بهش بگو من یا شیشت 

اگ اونو انتخاب کرد اصلا غصه نخور بیا پیشمون دلداری میدیمت🤣ما همه یکیو داشتیم ک یکی دیگرو انتخاب کرد 

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍