2733
2734

میرید ببینیتش؟ 

بعدم فقط با شما سرد باشه 

خیلی پرسیدم چرا نمیای بهونه آورده 

هیچ اتفاق بدیم نیفتاد 

گاهی فک میکنم حسودی کرد 

انگار یکی مجبورش کرده زنگ بزنه 

بعد مامانتون تند تند زنگ بزنه بیا گناه داره

احتمالا از چیزی ناراحته که سرد رفتار میکنه

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید حرف ها و عقایدتون یکی نیس .شاید هم همسرتون حرفی زدن ک دلخورشده یا خودتون زیاد حرف از شوهر و پز زندگی دادید و هزاران شاید دیگه ....

نمیشه روی چهارتا حرف و یه طرفه قضاوت کرد 

شاید از شوهرت خوشش نمیاد منم از دامادمون به خاطر اخلاقاش بدم میاد  میترسم بگم به خواهرم دعوا شه برا همین دوست ندارم برم ترجیحا وقتی میرم که شوهرش نباشه اگرم خواهرم تن تن بباد خونمون که اصلا نمیرم اما بچه داره نمیتونه بیاد 

2740

به مامانت بگو اگه دلش تنگ شده اون بیاد اینجا.خونه همه میره منو قابل نمیدونه؟ بزرگیش میشه من باید همش بیام دیدنش؟

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

اگه سرد بود ک نمیگف بیا اینا ببینمت

یچیزی شده ک خونت نمیاد

شاید خودت احساس میکنی چیزی نشده

ادم ناخواسته گاهی چیزی میگه کاری میکنه ک خودشم حواسش نیس..البته اینکه ایشونم قهر کنن درست نیس..

ولی احتمالا یچیزی شده ک نمیاد 

خدایا هیچوقت تنهامون نزار..