2733
2734
عنوان

بارداری با قطره ویتاگنوس

83 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها من این ماه دارم از قطره ویتاگنوس و حلوای میتی استفاده میکنم و هر ظهر و شبم با روغن سیاهدانه شکم و رحم و ماساژ میدم .ذخیره تخمدانم یه کم پایینه..دارو رو بدنم جواب نداده تا الان 

بنظرتون تاثیر داره برا بارداری

کیا نتیجه گرفتن از حلوا و قطره؟؟

من هم پیازدرمانی کردم هم قطره وقرص ویتاگنوس ولی نتیجه نگرفتم .چندوقته اقدامی

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دکتررفتی ونتیجه نگرفتی بنظرمن وقتت تلف نکن  بروکلینیک ناباروری انقدردقیق همچی بررسی میشه من ازمایش اسپرم همسرم دکترمیگفت خوبه ولی اینجا خودشون ازمایش گرفتن ومتوجه شدن که حرکت اسپرم کمه

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
2731
من هم پیازدرمانی کردم هم قطره وقرص ویتاگنوس ولی نتیجه نگرفتم .چندوقته اقدامی

نزدیک به دوساله.. شما چی؟ چند ماه از قطره و قرص استفاده کردی..میگن باید تا ۳ الی ۶ ماه مصرف کنی دیر نتیجه میده

نمیدونم منم این ماه شروع کردم قرصشو میخورم با یه سری چیزای دیگه دیروزم تخمک گذاریم بود نمیدونم ادامه ...

فک کنم باید بخوری تا زمانی ک فهمیدی بارداری قطعش کنی..ی تاپیک دیدم نوشته بود تا روز ۲۵ سیکلم میخورم قطش میکنم ببینم پریود میشم یا ن شدم ادامه میدم

نزدیک به دوساله.. شما چی؟ چند ماه از قطره و قرص استفاده کردی..میگن باید تا ۳ الی ۶ ماه مصرف کنی دیر ...

۶ساله .عزیزم ۳ماه هردوشون استفاده کردم ،الانم میرم کلینیک ناباروری دولتیه هزینش خیلی کم میشه

اگه دکتررفتی ونتیجه نگرفتی بنظرمن وقتت تلف نکن  بروکلینیک ناباروری انقدردقیق همچی بررسی میشه من ...

رفتم چن ماهم زیر نظر بهترین دکتر بودم دوبارم آی یو آی کردم ..اما نشد گفتم رو بیارم ب چیزای گرم رحممو گرم کنم بلکم شد

2740
رفتم چن ماهم زیر نظر بهترین دکتر بودم دوبارم آی یو آی کردم ..اما نشد گفتم رو بیارم ب چیزای گرم رحممو ...

انشالله نتیجه بگیری .ولی ای يو ای فقط پول حروم کردنه فقط با ای وی اف نتیجه میگیری .

انشالله نتیجه بگیری .ولی ای يو ای فقط پول حروم کردنه فقط با ای وی اف نتیجه میگیری .

ممنون انشااله..آره ولی هستن کسایی ک نتیجه گرفتن همش دست ب سلامتی رحمت داره همون ای وی اف هم صددرصد نیست

ممنون انشااله..آره ولی هستن کسایی ک نتیجه گرفتن همش دست ب سلامتی رحمت داره همون ای وی اف هم صددرصد ن ...

انشالله همه منتظرا دامنشون سبز بشه  

آره منم ivf کردم منفی شد دیگه الان دست به دامان چیزای گیاهی شدم

عزیزم پروسه ای وی اف تو بیمارستان دولتی چقدرزمان میبره ؟تقریبی