2737
2739
عنوان

مادرشوهرم اومد ازم حلالیت بگیره ببخشمش یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 10651 بازدید | 165 پست

با خودت قشنگ فکر کن اگه هنوز بین شوهرت و بقیه بچه هاش فرق میزاره روزی که خواست بیاد تو نمون خونه برو پیش مامانت اینا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
حالا باز میخاد بره مکه شنیدم میخاد بیاد معذرت خواهی  من هنوزم اون رفتارای زشتتو میبینم که داره ...

بگو نمیبخشم.  بمونه واسه روز قیامت سر پل صراط

تاوان عشق را دل ما هر چه بود داد  چشم انتظار باش در این ماجرا تو هم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لایک کن وقتی گذاشتی ،ولی به نظر من شما هم وقتی خانواده ای موافق نیستن نباید به بهونه ی دوست داشتن آو ...

من اویزونشون نشدم 

فقط همسرم اون اوایل هی میگفت اینا بزرگترن بیا بریم خونشون الان اصلا اصرار نمیکنه چون مادرشو شناخته 

خیلی بمن بد کردن 

اخه بگم کدومو جبران کن لوازمی که برامون نخرید خونه نداد توی بدترین جا ما زندگی میکردیم 

حالا باز میخاد بره مکه شنیدم میخاد بیاد معذرت خواهی  من هنوزم اون رفتارای زشتتو میبینم که داره ...

سکوت کن. خیلی اصرار کرد بگوشما بودی گذشت میکردی؟!

اگع گفت اره. بگو پس چرا خیلی وقت پیش ما رو قبول نکردین و تا تو نستید بی احترامی کردین؟! وقتی شما نتونسی از دوست داشتنی که من و همسرم بههم داشتیم بگذری و اذیتموننکنی. من چهطور میتونم بعد این همه ماجرا از شما و رفتارای تحقیر کنندتون بگذرم و حلال کنم؟؟؟

2728
الان برای چی اومده برای حلالیت  من باشم میگم یعنی الان دیگه تبعیض قائل نمیشید 🙂 اگر همه رو ی ...

که مثلا بین مون کینه کدورتی نمونه اخه این همه بدی کردی جهاز ندادی به بچت خونه داشتی اما ندادی 

کمکش نکردی اول زندگی 

هزار تا تهمت و غیبت پشت سرم کردی 

الان کدومو میخای جبران کنی 

ببخص

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
خب چه اصراریه خودت و خار کردی؟؟ اصلا نمیتونم درکت کنم.

شوهرم میگفت بزرگترن شاید نرم شده مادرم بیا بریم 

بعدم منه خاک برسر یک دلسوز یک مادری که دلش برام بسوزه یک بزرگتری نداشتم که بهم بگه این کار رو بکن اون کار رو نکن پدرم فوت کرده 

داداشامم از خداشون بود من ازدواج کنم دنبال محبتشون بودم 🤕اگه عقل الانم رو داشتم بخدا اگه ادم حسابشون میکردم 

چرا آنقدر خودت رو کوچیک کردی به هرکس اندازه لیاقتش

هرکاری کردن رفتی گفتن هرکاری کنیم میاد دیگه 

بعد تا جایی که میدونم جهیزیه رو دختر میده بجز چند تا تیکه 

و اینکه مگه خودت بزرگتر نداری چرا اونا رو نفرستادی برن صحبت کنند

چرا راضی شدی بدون عروسی بری 

وقتی خودت برای خودت ارزش قایل نیستی از مادرشوهر توقع داری

2740
من اویزونشون نشدم  فقط همسرم اون اوایل هی میگفت اینا بزرگترن بیا بریم خونشون الان اصلا اصرار ن ...

لوارم که با عروسه . ولی میتونی نبخشی اصلا برات مهم نباشه کلا تدید بگیرشون

من سرم تو زندگی خودم بود چون همو دوست داشتیم اصلا برامون مهم نبود که عردسی نگرفتن برامون یا چرا فلان ...

اولا مگه شما رسم جهاز نداشتی که بابات کسی بخره دوما والا دیگه خیلی باید زرنگ باشی بندازی گردن خانواده ی شوهر عروسی رو سوما به جهنم همین که نه کاری کردن کاری بهت نداشته باشن خدا رو شکر باید کنی من که کاری نکردن ولی تا فیها خالدونت کار داشتن خوب هست؟

با خودت قشنگ فکر کن اگه هنوز بین شوهرت و بقیه بچه هاش فرق میزاره روزی که خواست بیاد تو نمون خونه برو ...

اوووو تا دلت بخاد میگم که هنوز ادم نشده 

فقط،فرمالیته میخاد بیاد که فامیلاش نگن نگا عروسش ازش دلخوره این رفته مکه میشناسمش توچشم مردم میخاد بیاد 

خونه خالی داشتن به ما ندادن دادن مستاجر 

بعد از چند ماه مستاجر رو انداختن بیرون چون دخترشون خونشو فروخته بود خونه نداشتن 😐