2733
2739
عنوان

سایتوتک خونریزی چه مقدار؟

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 43 پست
اوه.....پس مال شما خیلی درد ناک ترباید بوده باشه....

یک سال گذشته هنوز باهاش کنار نبودم من باسختی زیاد باردار شدمثل یک معجزه بود اون ماه آنقدر آمپول زده بودم که ن می‌تونستم بشیم ن هیچی از همه طرف نابود شدم وقتی مثبت شد همه دردام یادم رفت ولی وقتی  لکه لکه لکه رفتم بیمارستان گفت جفت هست جنین ن کنده شده اون شب من دردی که کشیدم که فقط میپیچیدم توی خودم نابود شدم استراحت نکردم بعد از سقط بدو بدو اینطرف اونطرف کوه رفتم لگنم نابود شد به معنای واقعی خیلی نمیتونم روی زمین بشینم لگنم خشک میشه جای سفت نمیتونم بشیم خیلی خم و راست نمیتونم بشم و..... هنوز باخودم کنار نیومدم که برم دکتر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چرا پس دفع نمیشه؟ دکتر چی گفت؟ منم نیم سی سی دارم بقایا. هنوز پ نشدم

نمیدونم والا البته بره من زده ۶ سی سی گفت نزدیک ی سانت واقعا دیگ نمیدونم چیکارکنم خیلی خسته شدم انقد سونو و دارو چرا لعنتی نمیاد بیرون

شما داروهم میخوری؟

2731
یک سال گذشته هنوز باهاش کنار نبودم من باسختی زیاد باردار شدمثل یک معجزه بود اون ماه آنقدر آمپول زده ...

چقد درد ناک...متاسفم واقعا ....

امیدوارم بازم معجزه تو زندگیت رخ بده ....

2740
انشاالله که رفع شده کامل ...منم از صبح کلی دمنوش خوردم ...ولی میترسم فعالیت کنم با وجودی دردی که رحم ...

ورزش سنگین نکن دیگه.

پیاده روی کن

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲
12 سی سی بقایا داشتم. دارو خوردم دفع شد. نیمسی سی مونده. دکتر آمپول داد پریود شم. گفت اونم با پریود ...

عزیزم خواهش میکنم میشه ب منم کمک کنید چه دارویی به شما داده بود دکترتون؟دکترم اصلا خوب نیس

من ۶ فروردین ماه پریود شدم اونم به واسطه قرص سیپروکامپاند یعنی چند ماهه ک فقط باقرص پریود میشم 

و۲۸ فروردین ماه رابطه بدون دخول داشتم ولی روی واژن تخلیه شد منی و من بعد یساعت ۵ تا قرص سیپرو باهم خوردم الان امکان بارداری وجود داره؟؟؟خیلییی میترسممم😭😭

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️