2733
2734
عنوان

ترس از زایمان

67 بازدید | 8 پست

سلام من ۲۳ سالمه ۳ ۴ ماه دیگه وقت زایمانمه از الان خیلی میترسم از زایمان طبیعی ک وحشت دارم از زایمان سزارین هم میترسم همش فک میکنم سر عمل میمیرم چون یکی از آشناهامون تو سزارین فوت کرد البته فک کنم مریضی داشت ک فوت کرد از طرفی هم چون آمینوسنتز کردم استرس اینو دارم ک باعث زایمان زود رس بشه و بچه زود به دنیا بیاد مجبور بشم برم زایمان طبیعی کارم شده فقط گریه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین بدنت با کدوم یک از شرایط زایمان بهتره همون رو انتخاب کن 

1400/3/8اولین 🤪😜بیبی چکم مثبت شد،صدای گروپ😍💕 گروپ قلبشو 1400/4/5شنیدم🥰،1400/6/18فهمیدیم تو راهی🤰🏼مون دخمله💃قریِ،  و..اما مجدداً من و بیبی چک دوخطی، بیبی چکم در کمال ناباوری در تاریخ 1401/10/7🙈 اونم 6صبح با کلی استرس مثبت شد ومن کلی خوشحالم😍1401/11/3❤️صدای قلب کوچولوش رو شنیدم خیلی حس خوبیه😍🌈🥳،1402/1/20فهمیدیم توراهیمون بازم یک دخمل بلا 🥲🤪هست ،من و بابایی عاشقتون هستیم 💐🌹برا خونه دار شدن،بهتر شدن زندگیم یک صلوات لطفاً 😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک فرج عاشقانه دوستت دارم کاش قدر بدونی s💕

به هرحال باید بپذیری قراره درد بکشی چه کم و چه زیاد 

ولی آرامش خیلی مهمه استرس فقط عضلاتتو منقبض میکنه و زایمان و سخت تر قرار ام نیست بمیری یه تیم پزشکی خوب دکتر و پرستار و بیمارستان خوب و مامای همراه بگیر چرا بمیری؟طبیعی زایمان نکن چون ظاهرا زایمان اولی و ترس داری خاطره بد میمونه تو ذهنت به سلامتی سزارین برو

من سزارین بودم قبلش مثل شما از استرس داغون شدم ولی خب انقدر زایمانم آروم و بی درد و بی عوارض بود که ...

اگه به خاطر امینوسنتز زایمانم زود رس شد باید برم طبیعی ؟

2740