2737
2734
عنوان

واسه داداشم رفتیم خواستگاری شرط عروس خانم....

| مشاهده متن کامل بحث + 12080 بازدید | 150 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بدرد نمیخورن. طرف اگه واقعا ازدواجی باشه حاضره بدون عروسی هم بره سر خونه زندگیش. اینا فقط فکر پولن.پول و درامد وشغل داشتن پسر مهمه ولی در حد عرف 

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2728

دوستان داداش بنده خدای من بیچاره شد یه معلم سادس همون اول به زنش گفت من شرایط این بریز بپاش ندارم گفت باهات می‌سازم راه میام بعد اینکه عقد کردن . دهنمون سرویس کرد از ولخرجی بریز بپاش داداشم خیلی افسرده شده باهاش شرط کرد ما شرایطمون به اون خانم گفتیم ولی خودش برگشت گفت می‌سازم حالا زده زیر همه چیز مادرش خیلی توی امورات دخالت می‌کنه واقعا عصبیمون کرده نمی‌دونیم چیکار کنیم با این دختره هرچیم داداشم میگه بسه دیگه ولخرجی مگه چه خبره میگه تو خسیسی 

خودت باش مگه خودت چشه؟ 
حتما وضع مالی اونا خیلی خوبه که همچین توقعی از شما داشتن

اگه وضعش خوب بود تو‌مجردی دخترش براش کاری میکردن نه اینکه وایستن خاستگار بیاد براش شرط بذارن 

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
بچه ها توجه کنید،: همین دخترا رو میخوان،همینا رو روی سر میزارن

اینم‌هست.من خودم تخصیل کرده خانوادم خوبن سرشناسن .قیافم معقوله.از همون اول شمشیرو از رو بستن برامون.ولی یه سری دختر اقواممون چند تا خواهرن شرایط خوبی نداشتن ولی ادعا زیاد.پسرای پولدارم اومدن  دوست بودن.الان یه جوری رفتار میکنن باهات انگار تو کاخ بزرگ شدن.با وجود اینکه انقد با هم خونه یکی بودیم اصلا آدم حساب نمیکنن مارو.ولی ما همونجور که بودیم موندیم.😂

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

من باشم از لجم نمیرم😅

مگر دختر ارزششو داشته باشه 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.
2740

دخترا اینجوری متوقعن بعد همینا میکونن تا سن ازدواجشون بگذره اونوقت به یه کارگرم رضایت میدن رفیق من هی خودشو دست بالا گرفت درصورتی که هیچی ام نبود الان ۳۲ سالشه بخدا نذر میکنه میگه بکی بیاد هیچی نداشتم نداشت فقط کار خونه بتونه خرج روزمره رو بده راضی ام ازدواج کنم از سن مادر شدنم داره میگذره مورد های خوبم از دست داد الانم اینطوری 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

اینکه دفتر بزنه خیلی خوبه درامدش میاد تو خونه برادر شما 

فکراتونو کنید ببینید از پسش برمیاد شماهم بگید ما با کارکردن دهتر مشکل نداریم ولی مثلن پسر ما نمیتونه مغازه بخره باهم توافق میکنن جایی اجازه کنن دفتر بزنن منظورشون این بود دخترمون میخواد کار کنه بد گفتن