2733
2734
عنوان

واسه داداشم رفتیم خواستگاری شرط عروس خانم....

| مشاهده متن کامل بحث + 12105 بازدید | 150 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چهره اشودیدم کاملا معمولی  خانوادشم وضع مالیشون معمولیه ولی خب از بیرون محترم به نظر میان

تعجب میکنم هنوز هستن پسرهایی که مادرشون براشون خانم انتخاب میکنه واین ب نظرم خیلیم خوبه

تعجب میکنم هنوز هستن پسرهایی که مادرشون براشون خانم انتخاب میکنه واین ب نظرم خیلیم خوبه

راستش قبلا بایه دختری به قصد ازدواج آشناشدن تومحل کار ولی خب کات شد به دلایلی بعد اون قضیه تا مدتها به ازدواج فکرنمیکرد الان مامانم میگه دیگه سنت داره میره باید ازدواج کنی داداشمم میگه من دیگه نمیتونم خودم باکسی آشنا بشم شمااگه مورد مناسبی درنظردارین معرفی کنید 

درکل ازدواج سنتی همینش بده که طرفین فقط به ظاهر و وضع مالی طرف نگامیکنن

اسی سنگ بزرگ علامت نزده

اتفاقا خیلی خوب که از اول همه توقعاتتان گفتن

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
ببینین اگر دختر خانم و خانوادش وضع مالیشون خوب باشه و از شما بالاتر باشن و دخترشون تو ناز و نعمت بز ...

اگه وضعشون توپ بود و از همه بالاتر بود نمیموندن تا یکی بیاد برا دخترشون کار راه بندازه و دفنر بزنه و خودشون برا دخترشون دفتر میزدن 

اینا چلباسه طورن 

والا من شوهرم اومد خاستگاریم اصلاااا رومون نبود درباره مسائل نادی حرف بزنیم و نزدیم 

اگه وضعشون توپ بود و از همه بالاتر بود نمیموندن تا یکی بیاد برا دخترشون کار راه بندازه و دفنر بزنه و ...

موندن نیست دختره ۲۵ سالشه کلی جا داره.

بعدشم خدایی میگم

ایا یه سریا اینجا یه چیزایی گفتن ک خودشون واسه خودشون اون توقع رو نداشتن!

طبیعتا دختر اگر خونه پدر خودش قبول بشه وظیفه پدرشه

اگر خونه شوهر باشه چ عیبی داره شوهر بخره!؟

ایشون هنوز قبول نشده

طبیعیه از الان میگه ک در اینده مشکل پیش نیاد.

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤
شما برای خودتونم همین قدر توقع دارین حکایت اون اخوندس ک گفته بود اگ بچتون شاشید رو فرش اون تیکه ببری ...

والا خیلی جالبه برا من رفتی رو منبر اخر دست میگی نباید قضاوت کرد ولی خودت خیلی شیک وتمام وکمال قضاوت کردی.من اونقدر از کسی توقع ندارم که بخشی از پول جهازمم خودم از حقوق خودم پس اندازکردم که نخوام به بابام رو بزنم چه برسه همون اول کاری به پسر مردم بگم مغازه بزن بنامم. حالا اگه رفته بود تو خونه زندگی و شاغل بودم وسختی کشیده وشوهرش مالی جمع کرده بود اون بحثش جدا بود. ولی کامل از همه چیز وهمه ادما شناخت نداری بهتره اینجوری یه تنه فلسفه بافی نکنی والا حرف نزنید کسی نمیگه تکلم بلد نیستی

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706