2733
2734

خدا شمارو رسوند

من میخوام

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جانم در خدمتم

چیدمان پذیرایی مربع شکل و لطفا بگین که کلا دوتا دیوار اصلی داره دوتا دیوار بقیه یکیش اپن آشپزخونه است یکیش توش پنجره بزرگ داره خونه نیستم که عکس بفرستم

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
2740
چیدمان پذیرایی مربع شکل و لطفا بگین که کلا دوتا دیوار اصلی داره دوتا دیوار بقیه یکیش اپن آشپزخونه اس ...

چند متر هستش؟ و اینکه مبلمان پذیرایی، کاناپه، میزنهار خوری آینه و کنسول از چی میخوای استفاده کنی؟ 

چند متر هستش؟ و اینکه مبلمان پذیرایی، کاناپه، میزنهار خوری آینه و کنسول از چی میخوای استفاده کنی؟&nb ...

35متریه نهار خوری ۴ نفره یه دست مبل راحتی و یه میز تلویزیون

خیلی وقته دلم میخواد آینه کنسول چوبی بگیرم ولی جای مناسبش و پیدا نمیکنم

تاپیک و ذخیره میکنم شب عکس میگیرم میفرستم اینجا ممنون میشم نظر بدین

بفرست تلگرام عزیزم آیدیم اینه  @niyan_kp

مرسی عزیز دل