2737
2739

دانشگاه تهرانم

۱ روز کامل 

یه نصف روز

در هفته 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میشه سر کار رفت؟

اگه پنجشنبه ها تعطیل باشه میتونی فیکس کنی پنجشنبه ها روز کاملتو

ولی واسه اون نصف روزه باید مرخصی بگیری

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2740

بستگی داره به دانشگاه و رشته اش ... تو یه دانشگاه یه سری رشته ها دو روز در هفته هست یه سری رشته های دیگ تو ۴ روز پخشه..... بعد تو یه دانشگاه دیگ میبینی همه رشته ها کلا براشون تو ۲ روز برنامه چیدن... شما امار رشته و دانشگاه مدنظرتون رو دربیارین بهتره

سر کار مبشه رفت؟

شدن میشه بستگی داره بتونی کار پاره وقت پیدا کنی یا نه و اینکه اصلا حاضر باشی سر چه کاری بری .... مثلا میشه صندوقدار شیفت شب شد و رفت سرکار برا برنامه ای که تو چهار روز هفته پخشه.... و یه چیز دیگ هم‌ مهمه رشته ات هست و شرایطش مثلا منی که رشتم مهندسی شیمی هست پروژه پایان نامه ام شروع بشه سرکار رفتن نشدنیه چون پروژه ها اکثرا ازمایشگاهی هست و صبح تا شب باید ازمایشگاه باشیم....