2733
2734
عنوان

اشیا با ارزشی که بهتون ارث رسیده

| مشاهده متن کامل بحث + 3736 بازدید | 129 پست
اره چهارچوبشو شوهرم ساخته منبتش کار منه کلی کارهای منبت شده با قیمت مناسب و کیفیت عالی داریم. اگه ش ...

اینستا نداری؟

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش حداقل  خودتون استفاده میکردید چون هیچی خرج مردم نمیشه

مامانم اینا فقط زمانی که بچه بودن، بابا بزرگشون با اجازه یه تابلو و یه خمره برمیداره برا استفاده

تابلوی ابی نقش کاری شده که روش نوشته شده بسم الله الرحمن الرحیم

و یه خمره بزرگ اونم برای کارای خونه

بابابزرگ مادرم خیلی ادم خوبی بود بقیشو گفت حق الناسه نمیتونیم استفاده کنیم همینا هم با اجازه برداشتیم

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜
2731
مامانم اینا فقط زمانی که بچه بودن، بابا بزرگشون با اجازه یه تابلو و یه خمره برمیداره برا استفاده تا ...

الان معلوم نیس اون اموال کجاست و چجور استفاده شده ولی میدونم هیچیش ب مردم نرسیده

روح پدربزگتون شاد 

الان معلوم نیس اون اموال کجاست و چجور استفاده شده ولی میدونم هیچیش ب مردم نرسیده روح پدربزگتون شاد& ...

قدیمی ها همینقدر ساده بی ریا بودن . 

2740
کارهای جدیدم بیشتر تو برنامه باسلام هست. بخاطر فیل.تر کم میام اینستا ولی این ادرس پیجمه؛ choobinak_2 ...

ممنون حتما نگاه میکنم 😘

درد پا، سر درد ،دندون بی مقاوت و.... حالا یادم افتاد بقیشو میگم😐

اونارو ک همه داریم🤣🤣🤣 قد کوتاه دندون خراب بینی بزرگ . 

2706