2733
2739
عنوان

اشیا با ارزشی که بهتون ارث رسیده

| مشاهده متن کامل بحث + 3728 بازدید | 129 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و یه دست فنجون طرحدار که 70سال قبل پدر مادربزرگم از کربلا اورده بود برا جهاز مادربزرگم و مادربزرگمم اونو همونجور بدون استفاده داده برا مامانم مامان منم دلش نیومده استفاده کنه داده برا من😅

منم دلم نیومد استفاده کنم و دکور کردم

2728

شاید گفتنش درست نباشه ولی یه زمین قدیمی داشتن اجدادم که الان همچنان رسیده به ما ورثه ها

قدیم اونجا زلزله شده و کلیییییی اثار باستانی رفتن زیر خاک مزرعمون

خواستن ازمون بخرن نفروختیم

پاشی بگردی و حفاری کنی پره از چیزای باستانی

از سکه هایی که زمان اوایل اسلام در ایران ضرب شده و روش نوشته لا اله الا الله محمد رسول الله بگیر

تا عروسک هایی از جنس طلا و تاج هایی از زر و زیور و سنگ های قیمتی

البته اونجا 24 ساعته داره محافظت میشه تا دزدا نیان به طمع طلا و عتیقه جمع کنن ببرن

خمره ها و کوزه های لعاب داری که از زمان خیییییییلی قدیم زیر خاک موندن

حتی یه بار یه خمره پیدا کردیم موقع بازی که وقتی شکستیمش توش پررررر سکه طلا بود...و مشخص بود خیلی قدیمیه

لازم به ذکره هیچکدوم رو برای خودمون برنداشتیم و تحویل دادیم تا خرج مردم کشورم بشه✌

حالا من و خاهرام بوديم ولي مامانم خيلي چيزاي قديمي و شيك رو داد ب عروسش اونم مراقبشون نبود ...

مامان من دست نکرد جیبش جهاز بهم بده . چیزای قیمتی هم نداشت کلا . من الان هرچی دارم از مادرشوهرم دارم 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2740
یه دماغ گنده    

🤣🤣👍🏻

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
شاید گفتنش درست نباشه ولی یه زمین قدیمی داشتن اجدادم که الان همچنان رسیده به ما ورثه ها قدیم اونجا ...

خرج مردم کشور ک نمیشه . اما ماهم از اون زمینا و خونه ها داریم اما بخوای حفاری کنی دستگیرت میکنن . کلا منطقمون ی جوریه سخت مجوز ساخت و ساز اینا میدن

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
اما همیشه قرار نیست قیمتی باشه . بعضی هدیه ها ارزش بالاتری دارن چون ی ادم عزیز هدیه داده

اره عزیزم درست میگی 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
شاید گفتنش درست نباشه ولی یه زمین قدیمی داشتن اجدادم که الان همچنان رسیده به ما ورثه ها قدیم اونجا ...

وااای دهنم آب افتاد.همیشه تورویاهام گنج پیدامیکردم.چه حالی داشت پیداکردنش