2737
2734
عنوان

اشیا با ارزشی که بهتون ارث رسیده

3725 بازدید | 129 پست

سلام جیگرا بیاید از چیزای با ارزشی که بهتون ارث یا هدیه دادن بگید دوست داشتید عکسم بذارید 

من خودم یه آینه دارم واس مادربزرگ مادر شوهرمه و کلی ظرف و ظروف ک بازم مادرشوهرم داده بهم 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
😂😂واسه مردم پول میرسه به ما هم ... من چنتا از کتابای بابابزرگمو دارم خیلی خیلی قدیمین و رنگشون قه ...

وای من خودم عاشق کتاب خطی ام😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرم سعی کرده همین که ازدواج کردیم یه سری از وسایل‌های جهیزیه‌شو که خیلی دوست داشته و سالم نگه داشته بهمون داده بین من و خواهرم تقسیمشون کرده مثل چادر عروسشو داده به من دو تا سینی مسی داشتش که یکیشو داد به خواهرم یکیشو داده به من مادربزرگمم هنوز زنده است ولی سرمدون عروسیشو که جنسشم مسیه داده به من و یه بارم مشرف شد مکه که بهش یا قرآن دادن که اون قرآنو به عنوان قرآن عروسیم به من داد 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2731
مادرم سعی کرده همین که ازدواج کردیم یه سری از وسایل‌های جهیزیه‌شو که خیلی دوست داشته و سالم نگه داشت ...

عزیزم همیشه سلامت باشن مادرشوهر منم ی تعداد داده بقیه شو نداد اما گفت هر وقت بچه دار بشی میدم ب بچه ت😄

2740