2737
2739

دستیار دکتر عمل بینیم  ب من میگ ماهی ده پونزده میگیره .کارش اینه با دکتر گاهی می‌ره اتاق عمل تو کلنیک وسیله دست دکتر میده نخ قیچی می‌کنه ولی عمل نمیکنه بخیه و گچ باز کردن بینیم انجام میده ت مطب ی موقع.و اینکه دکتر دوتا دستیار داره یدفعه فک کنم اون دستیار می‌ره یدفعه این اینطوری نیست ت همه عملا فک کنم باشه.بنظر شما راست میگه آنقدر میگیره؟

اره درسته 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

راست میگه

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظرم خیلیاشون بیشترم میگیرن

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞
2738
پس چرا میگن دستیارا ۵۰مبگیرن؟

چه خبره😐🤦🏻‍♀️😂

همچنین چیزی نیست 

مگر اینکه دستیار شخصی یک پزشک و جراح باشن اونم مهمه چه جراحی باشه 50 کم پیش میاد برسه 

فوقش 30/35

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
چه خبره😐🤦🏻‍♀️😂 همچنین چیزی نیست  مگر اینکه دستیار شخصی یک پزشک و جراح باشن اونم مهمه چه ج ...

این دستیار دکتر جراح بینی هست فقط دیدم با اون دکتره میره عمل ت مطبشم کار می‌کنه مثل بخیه کشیدن چسب زدن.اما خب دوتا دستیار داره یعنی هر عمل یکیشون می‌بره ؟چون نمیشه ب دوتاشون ۳۰بده