2737
2734

مامانم همش ناراحته که چرا خدا نه به من نه به مامانم پسر نددده و میگه مردم مسخرمون میکنن میخوایتم برم ای وی اف برای تعیین جنسیت که نتواسته حامله شدم و سومی هم دختر شد ولی تقدیر خدا چی بود که نه به من و نه به مامانم پسر نداد ولی خدارو شکر که بنده بی عیب داده بهم من اصلا ناراضی نیستم ولی مامان و بابام همش میگن حکمت خدارو نه به ما پسر داد نه به تو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توام ناراضی هستی فقط میخوای نشون ندی

همین ک تاپیک زدی همین که میخواستی بری آی وی اف یعنی پسر دوست داری

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728
2738

حالا پسر نداشته باشین اتفاق خاصی میفته؟؟

یا خدا مگه باید هر دو جنسیت رو بده؟؟

بس کنین این افکار رو.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

از این والدین اعصاب خراب کن 

ول کن تورو خدا

منم تا بچه نداشتم میگفتن پسر خانواده همسر

الان گیر‌دادن دختر بیار 

اینم پسر شد 

کلا گیر میدن 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی سومین فرزندم دعا کنید ، نی نی قشنگم دوستت دارم.  

دل به حرفای مامانت نده و اصلا شده یجور جوابشو بده نشینه از این حرفا بزنه. شده کمتر باهاش مراوده کن و بخاطر دسته گلات خدا رو شاکر باش.

خدا خودش گفته به هر کی بخوام دختر میدم به هر کی بخوام پسر میدم تمام.

👨‍👩‍👦‍👦
توام ناراضی هستی فقط میخوای نشون ندی همین ک تاپیک زدی همین که میخواستی بری آی وی اف یعنی پسر دوست د ...

طبیعیه بعد سه تا دختر دلش پسر بخواد خاله منم سه تا پسر داره و خیلی دلش دختر میخواد

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم