2733
2734
عنوان

اونایی که نون خ رو میبینن بیان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7770 بازدید | 220 پست
غیرکوردا  هیچ کی نگاه نمیکنه میکنه این سریال بیمزه  رو  من پیام بازرگانی ونگاه   ...

اتفاقا کوردا چون میگن درست ما فرهنگمونو نشون نمیده کمتر راغبن ب دیدنش،ولی چ اینجا تو این تاپیک و چ اینستا خواهان داره و مردم خوششون اومده

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا مهیار فصل  اول واقعا شیرین بود و الان یه جوری چندش آور شده 

از وقتی دیدم که شیرین زن اون سلمان گوج شد دیگه نمیبینم 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2731
اتفاقا کوردا چون میگن درست ما فرهنگمونو نشون نمیده کمتر راغبن ب دیدنش،ولی چ اینجا تو این تاپیک و چ ا ...

نگاه کن همین تاپیک چند تا لایک خورده... ما انتقاد داریم، به این معنا نیست که دلمون نمی خواد این سریال پخش بشه، توقع مون بالا تره از لحاظ محتوا و کیفیت

من همش منتظر بودم شیرین با حاج آقا افشه ازدواج کنه 🥲💔

(عکس پروفایلم عکس خودمه) سلاممممم خوشگلهههه چه دماغ خوش فرمی عجب لبایی عاشق لبخند نانازت شدم در یک جمله کل  گل های دنیا جلوی زیبایی تو کم میارن اگه کسی امروزت بهت نگفته من میگم: خیلی دوستت دارم و به وجودت افتخار میکنم .زندگی هنوز هم پره از بوی لیمو و سیب و پرتغال فقط باید بوییدش.عاشق کتاب مخصوصا کتاب های قانون جذب و... خوشحال میشم بهم معرفی کنید و اگه نتیجه ای داشتین بهم بگین. دوست دارم صبح تا شب وسایل قدیمی رو جمع کنم و کنار خودم تلنبار کنم. هیچی تو این دنیا منو به اندازه غروب بارونی زمستون خوشحال نمیکنه.بنده از کاه کوه میسازم.اشک من دم مشکمه لطفا با من یکی دعوا نکنید.. اگه حرفی زدم که با علایق شما مغایرت داشت از همین تریبون معذرت میخوام.خوشبختی مثل بوی نارنگی ته کلاسه وقتی که شروع بشه بوش همه زندگی رو میگیره"اگر ما کردها امیدوار نبودیم خیلی زودتر از بین رفته بودیم." خیلی حرف زدم دیگه میرممم کاربری دست دونفره. داشتم میگفتم خواهر یک عدد شوهر دارم اسمش چیه؟(ارسطو دیگه مگه اسممونمیبینی.)شوهر من الکی پشتش حرف زیاده وقتی مثل دوتا ملخ عاشق کنار هم نشسته بودیم خودش گفت من اولین دختریم که رفته خواستگاریش دختر محمود نقاش و زن چینی و خواهر زاده اوس موسی همش بهونست اینارو حسودا ساختن رابطه مارو بهم بزن چون تو این دوره زمونه شوهر به این اقایی و صد برابر جذاب تر از  شوشویی من مگه پیدا میشه؟
اخ حرف دل منو زدی منم کوردم ولی واقعا متنفرم از این سریال چون فرهنگ و اداب و رسوم کوردهارو داره وارو ...

من اتفاقا به همسرم گفتم 

جوری که این سریال نشون میده همه کردها ک ل ا ه بردار و دروغگو و کلاش و فرصت طلب هستن

نوری خوبه 

بقیه بد

آخه مگه میشه؟

و خدایی که به شدت کافیست.

سخت نگیرین

تو این فیلم شخصیت ها تو روستا های بی امکانات هستن.وضع مالیشون ضعیفه.سواد کافی ندارن.یادتونه موقع زلزله چطور نشون دادن که حتی چادر هم بهشون نرسید.الان در حال مسافرت با کمترین امکانات هستن و در حال بنایی .مناطق ضعیف جنوب در صورتی که کنار دریا هستن آب آشامیدنی و بهداشتی ندارن .خیلی خوب داره نشون میده وضعیت اون ها رو.جا داره ادم گریه کنه به همین خاطر کمتر لبخند به لب میاره وقتی مظلومیت مردم اون مناطق رو میبینه ادم دلش میگیره تازه هنو خیلی جا داشت از مدارسشون و سیل های خونه خراب کن و زیرساخت های نداشته رو نمایش بدن.چقدر مردم جنوب رو عالی نشون میدن.من برخورد نداشتم اما خیلی خوشم اومده ازشون اگر واقعا اینطور باشه که حتما هست.

اخ حرف دل منو زدی منم کوردم ولی واقعا متنفرم از این سریال چون فرهنگ و اداب و رسوم کوردهارو داره وارو ...

درسته که با زبان و لباس کوردی هستن ولی ما رفتارا و فرهنگشون رو ربط نمیدیم به کوردها چون طنزه 

وزن شروع ۷۶ وزن فعلی ۶۲ وزن هدف۶۰ خدایا شکرت نا امیدم نکردی                  اگه بخوای شنا یاد بگیری 🏊🏻‍♀️باید بری تو آب🌊از بیرون وایسی شنا کردن بقیه رو ببینی شنا یاد نمیگیری 🧍🏻‍♀️تنها چیزی که با تلاش نکردن بهش دسترسی پیدا میکنی 😏❌شکسته❌اگه میخوای شکست بخوری 🙂تلاش نکن :)قول میدم بهش میرسی 🙃🙌🏻اگه تلاش کنی 👈🏻 گیریم 👉🏻 که موفق نشی 🫠اصلا 👈🏻 فرض کنیم 👉🏻 نتیجه ی تلاش موفقیت نیست 😬❌ ولی حداقل افسوس و اندوه هم نیست

سریال نون خ طنز ضعیفی داره اما محتوای قوی داره! اتحاد اقوام رو به خوبی به نمایش گذاشته قوم ترک و کرد چ لر و سیستانی و بلوچ و... داخل اون سکانس که رفتن نمایشگاه صنایع دستی! برخی سکانس های سیاسی مثل اون قسمت که قالیچه رو به خارجی ها به هیچ قیمتی نفروختن... برخی دیالوگ های سیاسی مثل اون قسمت که میگف حداقل به مردم دروغی بگید که به شعورش توهین نشه! خیلی حرف توی این دیالوگ بود‌. خیلی متاسفم که به این سریال پر محتوا انقدر سطحی نگاه کردید. محتوا و معنی فوق العاده ای داره

2706