2733
2739
عنوان

اونایی که نون خ رو میبینن بیان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7694 بازدید | 220 پست
باور کنید همینه من یزدیم گاهی اوقات تو فیلما یه نفر لهجه یزدی خیلی ضایع حرف میزنه یا تو فیلم اون اصا ...

من عاشق لهجه ی یزد واصفهانم😍😍😍😍😍 

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور کنید همینه من یزدیم گاهی اوقات تو فیلما یه نفر لهجه یزدی خیلی ضایع حرف میزنه یا تو فیلم اون اصا ...

منم مامانم اصفهانیه کاملا با لهجه اش آشنا هستم ،میفهمم اگه کسی اشتباه حرف بزنه ،اما میگم ولش کن بازیگره دیگه 

منم کردم اما همچین برداشتی نکردم بابا فیلمه دیگ چقدر سخت گیرید

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2731
دقیقا مردای سریال خیلی سیب زمینی ان. کرد یعنی غیرت و تلاش

اره واقعا ادم وقتی پا میذاره تو شهرهای کورد نشین غرور و زیبایی پسرها و مردهای کوردو میبینه همه وجودش افتخار میشه ،،،،من یکی با تمام وجودم فدای همه برادرها و خواهرهای عزیز کوردم برم

حتی با فامیلا هم دیدیم همه این نظرو داشتن که واقعا خیلی شلخته ان با لباسهای بی ربط و پسرهای بد فرم و ...

شاید چون شما کورد هستید و فیلم از نگاه یک کورد میبینید این تفکر دارید 

و گرنه یکبار هم همچین دیدگاهی نسبت به این سریال نداشتیم 

همون لباس ها،چقدر قشنگ و باوقار هستن ،کجاشون زشته

بعدش هم قراره طنز پیش بره نمی تونست که پسر جنتلمن بزاره

😐🤷🏻‍♀️
2740
کلاه همه برمیداره بعد میگ من مادر ندارم مرد گنده😒یا اون دزده نامزد روناک اسماشونو هی ادم میره😐

بهنام

دیدی روناک بهش چیزی داد بخوره چندشش شد

ازش متنفرم  

🔴🔴🔴لطفا لایک نکنید با تشکر🔴🔴🔴
دقیقاً مااصلا حس و برداشت بدی نسبت به کوردها پیدا نکردیم!!  اتفاقاً دیشب همسرم داشت میگفت این ...

دقیقاااا 

باورت میشه وقتی صحبت می کنن با چشم و گوش باز نگاه می کنم که نکنه حرفی رو متوجه نشم 

بعدش هم قرار نیست با یک فیلم با درون مایه طنز ،به اخلاق و روحیات کوردهای عزیز برسیم 

😐🤷🏻‍♀️
بهنام دیدی روناک بهش چیزی داد بخوره چندشش شد ازش متنفرم    

مرتیکه یابو

این نه لهجه داره نه لباس کوردی میپوشه نمیدونم بین کوردا چ غلطی میکنه

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          

وای منم میگم تیپشون خیلی شلخته س همش استرس دارم نکنه بقیه هموطنانمون فک کنن واقعا مااینجوری هستیم  

ودریک صبح پاییزی به مورخ ۱۴۰۱.۹.۲ ساعت ۶و۵۴ دقیقه صبح من هم به معجزه اعتقاد پیدا کردم بی بی چک منم بالاخره بعداز اون همه سختی و سقط آزاردهنده ای که داشتم بادستای لرزون بعد از کلی انتظار مثبت شد 😍😍😍انشالله این یکی واسم بمونه دیگه از تجربه کردن سقط متنفرممممم😢😭، ووووووو  خداروشکر واسم موند،😍😉شب یلداس امشب ۳۰آذر ولی چ شب بدی شد خدا ازتون نگذره هیچوقت نمیبخشمتون و صبحش یعنی در تاریخ ۱۴۰۱.۱۰.۱ باهمون حال زارو خرابم رفتم سونو و یکم جون گرفتم با دیدنت و قشنگترین صدای دنیارو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان همونجا رو تخت اشک شوق ریختم ازذوق بودنت 😍🤰😍۱۰.۲۶..۱۴۰۱رفتم واسه ان تی اونجا واسه اولین باردیدمت چه حس خوبی بود داشتی تکون میخوردی و در تاریخ ۱۴۰۱.۱۱.۲۳ در یک روز برفی فهمیدم معجزه ای که خدا بهم داده گل پسریه😍🤰😍۱۴۰۱.۱۲.۱۳رفتم واسه آنومالی همه چی خوب بود خداروشکر...۱۴۰۲.۲.۲۱رفتم واسه سونو رشد..خانم دکتر بهم گفت نی نیت ۳۱تیر قراره بیاد بغلت ولی جان مامان خیلی یهویی غافلگیرمون کردی حتی ساکتو هنوز آماده نکرده بودم خاله اومد واست آماده کرد😐😐 و۱۴۰۲.۴.۲۱رفتم واسه زایمان و اومدی بغلم ...😍.ساعت ۱۰و۵۲دقیقه (۱۴۰۲.۸.۱۹)برای اولین باردیدم یهوییییی خودتو زیرو رو کردی میخواستی وول بخوری قربونت برم😘😍خدایا هزااااااران بار شکرت خدای خوب من ازت بی نهایت سپاس گذارم که منو دست خالی از در خونت بر نگردوندی و تا همیشه شکرگزارت خواهم بود😘😘😘خدای من لطفا این احساس قشنگو به حق ۶ماهه امام حسین نصیب همه کسایی که منتظر نی نی هستن عطابفرما و همچنین دوستای گلم(ساناز،ماریااا۷۳،،،۱۴۲۳،مامی آرام،،مانیا۹۶،سمانه ،وبقیه)دوستای گلم هروقت به امیدخدا فهمیدم نی نی دارین تک تک اسمتونو برمیدارم به امید اون روز😘😘۱.خداروشکر *نگین* و *دانشجو فوق* مهشید*مرجان *مامان دایان*غزالی *حذف شدن