2733
2734
عنوان

اونایی که نون خ رو میبینن بیان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7694 بازدید | 220 پست

آقای آقاخانی  خودت دو تا دختر داری

چرا شان و منزلت دخترخانما رو انقدر پایین میاری ...تووسریال شما دخترا فقط یک گروه شوهر دوستن که به هر قیمتی می خوان ازدواج کنن

واقعا من دیشب حالم به هم خورد 

دخترا رو کَردی مضحکه عام و خاص

یک کم غیرت و جُربزه و تلاشگری دخترا رو به تصویر می کشیدی

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا هیچ وقت همچین برداشتی نکردیم من برداشت بیشتر این بود ته وجودشون یه همدلی و اتحاده و خیلی نمک ش ...

دقیقا منم اینجور برداشت کردم که ساده دل هستند و بدون شیله پیله و مهربون

2731
اتفاقا باید مردها اعتراض داشته باشند،چون تو این فیلم همه دخترا رو عاقل و زیبا نشون داده آقاها رو خنگ ...

اینم حرفیه... کلا کاراکترها خودشونو زدن به لودگی و طنز سطح پایین و سخیف

منم کوردم .واقعا منم از فیلم بدم میاد اعصابم خورد میشه .خیلی بازیگرهای مرد  بدترکیبی آوردن با تیپ شلخته و همش گدا هستن در حالی که واقعیت اینجوری نیس الان شهرهای دیگه فک میکنن واقعا ماها این وضعیتمونه

من به عنوان ی کورد ب کل فیلم اعتراض دارم این چ تیپاییه ک با لباس کوردی میزنن این چ اخلاقاییه از کو ...

دقیقا بخاطر طنز بودن خیلی چیزا رو بدنشون دادن...

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
کردستان محیط شاد و سرزنده ای داره اینجا همش غم و ناراحتیه در قالب طنز،لباس هاشون افتضاحه ،اخلاق و رف ...

عزیزم واقعا این برداشت شما کرد هاست شاید چون رو قوم تون تعصب دارید ولی در واقعیت من همچین برداشتی رو تو اطرافیان ندیدم 

🥰😍
2738
آبروی ما کوردا رو بردن  اون از طرز لباس پوشیدنشون  اون از دختر شوهر دادنشون  این ا ...

یه مسافرت رفتن ی شهرو بهم ریختن

عمو خلیل همش سعی میکنه کلاه بقیه رو برداره

اون از سلمان و کاراش با شیرین

خونه ناخدارو اتیش زدن عروسی دخترشو بهم ریختن

عمو کاووسم که پیرشونه از همه خنگ تر

بابای مهیار اسمش چی بود؟ اونم فقط دنبال گاز پیکنیکی

مهیارم ک کلا هیچ این فصل کاملا نابودش کردن😐

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.