2737
2734

۲۰ فروردین ساعت ۸ صبح رفتم اتاق عمل و طبق گفته همراهم ساعت ۱۲ و ۴۵ دقیقه برگشتم اتاقم. ۲۷ فروردین دوتا درن هامو کشیدم که واقعا راحت شدم و بهتر میتونم فعالیت داشته باشم.

تو بیمارستان پمپ درو داشتم و یک شب هم موندم فرداش مرخص شدم اونجا درد نداشتم فقط تهوع بعد از بیهوشی بده سعی می‌کردم هیچی نخورم و خیلی خیلی درحد ۲ سی سی هر سری آب آناناس میخوردم ولی برای راه رفتن پرستار خیلی اصرار کرد حداقل یک لیوان آب آناناس بخورم وگرنه نمیتونم راه برم و سرگیجه میگیرم منم کم کم خوردم ولی یکم بالا اوردم اصلا هم اذیت نشدم و راحت شدم. همون شب تونستم با کمک دوتا پرستار از روی تخت بیام پایین و کم کم راه برم.

تو خونه هم تمام مشکل من طاق باز خوابیدن و سرفه بخاطر حساسیت به داروی بیهوشی بود. سرفه تا حدود ۶ روز بعد عمل ادامه داشت ته حلقم هم یکوچولو زخم بود که تا ۳ روز بعد عمل بهبود پیدا کرد. هرزمان هم که سرفم می‌گرفت چون نمیتونستم خوب سرفه کنم خیلی اذیت بودم یکی محکم میومد شکمم می‌چسبید تا من سرفه کنم بیشتر مواقع هم سعی میکردم سریع با خوردن آب سرفه رو رد کنم که بیشتر مواقع موفق هم میشدم. تو یک هفته اول مدام آب در دسترسم بود.

تا ۳ روز بعد عمل هم جوراب های ضدامبولی پام لود ولی خیلی اذیت بودم دیگه دراوردم ولی چون بعد از مرخص شدن از بیمارستان مدام هر دوساعت به اندازه نیم ساعت راه میرفتم مشکلی پیش نمیومد، اگر راه نمی‌رفتم باید جوراب هارو تا ۷ روز می‌بستم.

سوالی داشتین بپرسین

چقد هزينش شد 

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مبارک کاش یکی هم این شکم منو بکنه ببره ولی من جسارت عمل ندارم چند ساله همش میگم از شنبه رژیم و ورزش ...

مرسی عزیزم

اگر با رژیم و ورزش شکمت تخت میشه دریغ نکن و هرگز سراغ این عمل نرو. واقعا زجراوره واقعا

مرسی عزیزم اگر با رژیم و ورزش شکمت تخت میشه دریغ نکن و هرگز سراغ این عمل نرو. واقعا زجراوره واقعا

والا الان چند سال گذشته از این تصمیم خخ رژیم و ورزش فقط یه بار گرفتم خوب کم کردم ولی شکمم صاف نشد اونم صورتم خیلی بد شده بود انقدر اطرافیان گیر دادن چقدر بد شدی زشت شدی و اینا ول کردم وزنم برگشت سر جای اول الان میخوام شروع کنم باز ارادش نیست خیلی شکمو ام. خیلی. دو تا زایمان طبیعی کردم ولی شکم دارم قبلنا باربی بودم ۳۶ ۳۸ بودم الان ۴۴. آه عمیق. حسابی لذت ببر از هیکلت لباس تنگ بپوش کیف کن مواظب باش چاق نشی. بازم مبارک

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
والا الان چند سال گذشته از این تصمیم خخ رژیم و ورزش فقط یه بار گرفتم خوب کم کردم ولی شکمم صاف نشد او ...

دقیقا میفهمم چی میگی منم همین مشکلو داشتم با رژیم صورتم کاملا لاغر شد و همه بهم میگفتن چقد لاغر شدی مریض سدی و این حرفا.

انشاالله شما هم هرچی صلاحه برات پیش بیاد گلم

مرسی قشنگم ولی خیلی زجر کشیدم البته بستگی داره رد بخیه چقد بمونه. فعلا که ورم دارم و رد بخیه هم بزودی نمیره