2733
2734
عنوان

پسره ی بی غیرت بهم گفت...

1800 بازدید | 57 پست

یه ویس بده بگو ( میلاد من شکارچیه خوبیم و یه جمله های مث اینکه دقیق متوجه نشدم )

درصورتی که اسم خودش میلاد نیست

گفتم این میلاد کی هست ? گف دوستمه

ایسگاشو گرفتیم ویس دختر میخوام بفرسم باور کنه و اینا

بنظر من بی غیرته یا شماهم همین حسو دارین ?

وقتی گف بفرس گفتم بگو عمت بفرسه اونم زنونه هست صداش تازه شو..گر مامی خوبیم هست 

باز داره میگ بفرس

من تو بطن ماجرام متوجه نیسم ایا من زیادی حساسم یا این اقا بی غیرته?

این ادم تازه وارد زندگیم نشدع ک بگین بلاک کن و اینا 5 ساله باهمیم تاحالا همچین چیزایی نخواسته ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم باشم بهم برمیخوره ،بیشتر رو جدی بودنش باهات فک کنا

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
2728

یه زمانی پسرای نوجوون با ویس دخترونه شارژ میگرفتن از مردای هول شاید ازوناس 

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2740

اره دیگه شک داری مگه لابد میخواد خودش رو دختر جا بزنه و ازش اخاذی کنه

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

۵ سال از عمرت و با یه ادم لاشی گذروندی (: 

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

رو نده حد و اندازه تورو بدونه به خودش اجازه نده ارزشت بیاره پایین

حساب کار دستش بیاد

بگو مرد بی غیرت به درد من نمیخوره دیگ ام جوابشو نده سینم نزن برینه به خودش حساب کار دستش بیاد